Čas na grilovačku

Dílna, stavba a zahrada

Léto je tady a s ním i více příležitostí uspořádat nějakou tu grilovačku s rodinou či přáteli. Ta se samozřejmě bez nějakého toho šikovného grilu neobejde. Vybírat můžete z grilů lávových, na dřevěné uhlí nebo třeba z plynových. Dnes pro Vás máme tip právě na jeden plynový.

Jedná se o plynový gril Campingaz RBS C-Line 2400 deluxe, se kterým určitě budete naprosto spokojeni. Disponuje ojedinělou technologií RBS, kdy jsou oba keramické hořáky umístěny po bocích grilovací vany. Patentovaný systém RBS pak ve spojení s rozptylovačem tepla umožňuje dosažení vydatné a rovnoměrné teploty mezi 250 až 300 °C po celé grilovací ploše. Veškeré pokrmy tak připravíte rychle a efektivně.

Součástí grilu je jeden postranní stolek, místo druhého stolku je gril vybaven vařičem pro přípravu omáček a příloh. Veškeré připravované dobroty tak budete mít pod kontrolou a nebudete muset nikam odbíhat.

Pro pohodlné odkládání grilovacího náčiní jsou na grilu tři háčky, dále je součástí také police pro odkládání koření, vyklápěcí rošt a výsuvný lapač tuků. A to ještě není všechno! K plynovému grilu Campingaz RBS C-Line 2400 deluxe dostanete jako dárek ještě marinovací a potírací sadu a také sadu na připojení k Pb lahvi.

Pak už nezbývá nic jiného, než nakoupit suroviny na grilování, pozvat přátele a užít si super grilovačku.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang