Čistá voda je základ bazénu – Písková filtrace Marimex ProStar – 4

Dílna, stavba a zahrada

Ať už máte nadzemní bazén nafukovací nebo s pevnou konstrukcí, určitě často řešíte problém s nečistotami uvnitř. S nečistotami na hladině v podobě mrtvých much nebo vos si snadno poradíte síťkou, nicméně na jemný písek a prach při dně bazénu si se síťkou nevystačíte.

K dokonale čistému bazénu vám doporučujeme pořídit pískovou filtraci Marimex ProStar – 4.

Písková filtrace Marimex ProStar – 4 je ideální filtrací pro všechny druhy nadzemních bazénů, které se s náplní vody vejdou do hodnoty okolo 20 metrů krychlových. Tato filtrace je vhodná na malé i velké nečistoty díky nainstalovanému předfiltru hrubých nečistot.

S šesticestným ventilem této filtrace docílíte proplachu, samotné filtrace, čištění, vypnutí, zpětného chodu a také vypouštění. Součástí balení je také manometr a doplňující přechodky na hadice o průměru 32/38 mm.

Průtok této filtrace je 4 metry krychlové za hodinu. Příkon činí 250 Wattů a maximální teplota vody 35 stupňů Celsia. Tato filtrace pojme celkem 17 kilogramů písku.

Pískovou náplň si u nás samozřejmě můžete také zakoupit. Stejně tak se můžete podívat na naší kompletní nabídku bazénových filtrací. Pro spolehlivé zničení nejen nečistot, ale i nežádoucích mikroogranismů doporučujeme zakoupit také UV lampu ProStar. Koupejte se navždy v křišťálově čisté vodě.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang