Digitální rámeček Genius

TV, foto, audio-video

Jak dostat do jednoho rámečku více fotek? Dříve problém, dnes jsou rámečky, které vám k tomu zahrají i písničku. Digitální fotorámečky našli své místo nejen v domácnostech ale i ve firmách a výstavních prostorech. Digitální rámeček je praktický pomocník pro zobrazování co nejvíce vašich zážitků najednou i s autentickými videi či komentářemi.

Dnes mohou být fotografie nejen ve fotoalbech. Před výběrem digitálního fotorámečku nejprve vyberte doma to správné místo. Zdá se to být obrácený proces ale pro výběr digitálního rámečku je to nutné.

Tyto fotorámečky je potřeba nabíjet nebo neustále mít připojené do elektrické sítě. Takže je dobré nejprve vědět místo, aby nedošlo k nějakým pozdějším nesrovnalostem se zásuvkou.

Do těchto speciálních rámečků lze navolit libovolný počet fotografií, které se budou formou Slide-show měnit a zobrazovat v pořadí, které určíte. Rámeček umí ukazovat i videa a přehrávat zvuky. Všechny data přenesete do rámečku přes USB kabel, paměťovou kartu a bezdrátové Bluethoot.

Digitální fotorámeček Genius DPF-700 7″ podporuje USB, SD/SDHC, MS karty, CF karty a disponuje vnitřní pamětí 128Mb. Tento stylový trendy rámeček můžete postavit na šířku i na výšku, fotky vámi vložené se otočí automaticky, bez vaší úpravy, rámeček můžete načasovat. A to by nebyl Genius aby nepřidal něco navíc, tento rámeček na fotky má i plánované automatické zapnutí a vypnutí, hodiny, alarm a kalendář.

7″ palcový display s elegantním černým rámečkem bude ozdobou obývacího pokoje a poslouží jako stylové pobavení hostů například během přípravy kávy. Už žádné opatlané skla 10 rámečků na jedné poličce. Stačí jeden rámeček a to jak na fotografie tak na videa. Dopřejte se audio-vizuální vzpomínky v krásném černém rámečku.

Rady pro výběr vhodného fotorámečku

Digitální fotorámeček je skvělý způsob, jak si užívat své oblíbené fotografie. Můžete na něj nahrát fotografie z telefonu, počítače nebo fotoaparátu a sledovat je na velké obrazovce. Při výběru digitálního fotorámečku je třeba zvážit několik faktorů, abyste si vybrali ten pravý pro své potřeby.

Zde jsou některé rady pro výběr správného digitálního fotorámečku:

 • Velikost obrazovky – Velikost obrazovky je jedním z nejdůležitějších faktorů, které je třeba zvážit. Pokud chcete, aby vaše fotografie byly dobře vidět, vyberte si fotorámeček s velkou obrazovkou.
 • Rozlišení obrazovky – Rozlišení obrazovky určuje, jak ostré budou vaše fotografie. Pokud chcete, aby vaše fotografie vypadaly co nejlépe, vyberte si fotorámeček s vysokým rozlišením.
 • Typ obrazovky – Existují dva hlavní typy obrazovek digitálních fotorámečků: LCD a LED. LCD obrazovky jsou levnější, ale LED obrazovky mají lepší kvalitu obrazu.
 • Funkce – Některé digitální fotorámečky mají další funkce, jako je například:
  • Touchscreen – Touchscreen vám umožní ovládat fotorámeček pomocí prstů.
  • Wi-Fi – Wi-Fi vám umožní přenášet fotografie do fotorámečku bezdrátově.
  • Bluetooth – Bluetooth vám umožní přenášet fotografie do fotorámečku z vašeho telefonu nebo tabletu.
  • Kamera – Některé fotorámečky mají zabudovanou kameru, která vám umožní pořizovat fotografie přímo z fotorámečku.

Zde jsou některé další faktory, které je třeba zvážit při výběru digitálního fotorámečku:

 • Cena – Digitální fotorámečky se pohybují v cenách od několika stovek korun až po několik tisíc korun. Vyberte si fotorámeček, který vyhovuje vašemu rozpočtu.
 • Design – Digitální fotorámečky jsou k dispozici v různých designech. Vyberte si fotorámeček, který se vám líbí a který se bude hodit do vašeho domova.

Jak vybrat digitální fotorámeček pro vaši potřebu?

Pokud chcete digitální fotorámeček, který vám umožní sledovat své oblíbené fotografie v dobré kvalitě, vyberte si fotorámeček s velkou obrazovkou a vysokým rozlišením. Pokud chcete fotorámeček s dalšími funkcemi, jako je například Wi-Fi nebo Bluetooth, zvažte tyto funkce při výběru.

A pokud chcete digitální fotorámeček, který se vám líbí, vyberte si fotorámeček s designem, který se vám zamlouvá. Výběr má například prodejce Alza.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang