DIGITÁLNÍ FOTKY NA POLIČCE Fotorámeček digitální Genius

TV, foto, audio-video

Jak dostat do jednoho rámečku více fotek? Dříve problém, dnes jsou rámečky, které vám k tomu zahrají i písničku. Digitální fotorámečky našli své místo nejen v domácnostech ale i ve firmách a výstavních prostorech. Digitální rámeček je praktický pomocník pro zobrazování co nejvíce vašich zážitků najednou i s autentickými videi či komentářemi.

Před výběrem digitálního fotorámečku nejprve vyberte doma to správné místo. Zdá se to být obrácený proces ale pro výběr digitálního rámečku je to nutné. Tyto fotorámečky je potřeba nabíjet nebo neustále mít připojené do elektrické sítě. Takže je dobré nejprve vědět místo, aby nedošlo k nějakým pozdějším nesrovnalostem se zásuvkou.

Do těchto speciálních rámečků lze navolit libovolný počet fotografií, které se budou formou Slide-show měnit a zobrazovat v pořadí, které určíte. Rámeček umí ukazovat i videa a přehrávat zvuky. Všechny data přenesete do rámečku přes USB kabel, paměťovou kartu a bezdrátové Bluethoot.

Digitální fotorámeček Genius DPF-700 7″ podporuje USB, SD/SDHC, MS karty, CF karty a disponuje vnitřní pamětí 128Mb. Tento stylový trendy rámeček můžete postavit na šířku i na výšku, fotky vámi vložené se otočí automaticky, bez vaší úpravy, rámeček můžete načasovat. A to by nebyl Genius aby nepřidal něco navíc, tento rámeček na fotky má i plánované automatické zapnutí a vypnutí, hodiny, alarm a kalendář.

7″ palcový display s elegantním černým rámečkem bude ozdobou obývacího pokoje a poslouží jako stylové pobavení hostů například během přípravy kávy. Už žádné opatlané skla 10 rámečků na jedné poličce. Stačí jeden rámeček a to jak na fotografie tak na videa. Dopřejte se audio-vizuální vzpomínky v krásném černém rámečku.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang