Dlouhodobá půjčka – bez registru Solus, i pro dlužníky

Půjčky

Nemůže si někdo dovolit bankovní úvěr, přesto by se mu finanční injekce hodila? Na trhu existuje celá řada nebankovních společností, které jsou schopny poskytnout úvěr i těm, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit.

Smart půjčka – půjčka bez registru

Oblíbený a ověřeným produktem je Smart půjčka, která je na trhu již několik let a je využívána řadou klientů. Má dobré zázemí a renomé, jedná se tak o skutečně oblíbený a kvalitní produkt.

Maximální výše této půjčky je 50 000 Kč, což je pro většinu klientů dostačující. Patří mezi půjčky bez registru, při zřízení není do registru dlužníků nahlíženo.

To znamená, že nezáleží na tom, má-li žadatel nějaké dluhy a pokud ano, nezáleží na jejich výši. Mnoho zájemců o úvěr si nemůže dovolit bankovní úvěr právě z tohoto důvodu. Problém je totiž v tom, že do registru dlužníků je velice snadné se dostat. Stačí zapomenou jen na několik splátek.

Bohužel i po splacení všech dluhů se v registru bude žadatel nacházet ještě několik let. Bankovní úvěr mu tak bude odepřen na dlouhou dobu.

Půjčka bez doložení příjmu

Kdo má nízké příjmy, může využít půjčku bez doložení příjmu. Právě z tohoto důvodu patří produkt mezi velmi oblíbené. Nejvíce zamítnutých bankovních úvěrů je totiž z důvodu nízkého příjmu. Banky mají v tomto ohledu velmi přísné podmínky.

Úvěr je zamítnutý každému s podprůměrným příjmem. U produktu tohoto typu vůbec nezáleží na výši příjmů, produkt je tak vhodný i pro nezaměstnané. Velice oblíbený je mezi ženami na MD, které nemají prakticky žádnou možnost finanční pomoci. Z nízkých přídavků nejsou schopny uživit sebe i rodinu.

Zřízení produktu je velice snadné. Stačí jen vyplnit krátký online formulář se všemi důležitými informacemi a peníze budou ihned odeslány na bankovní účet.

Produkt je tak vhodný i pro ty, kteří potřebují získat peníze ve velmi krátkém čase. Žádná banka totiž není schopna úvěr okamžitě zřídit.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang