Dvacetpět hodin hudby? Klidně

TV, foto, audio-video

Také Vás někdy děsí rozhovory cizích lidí v dopravních prostředcích? I když nechcete, prostě to bezduché tlachání, co mnohdy nemá ani hlavu ani patu, prostě slyšíte. Úpěnlivě se snažíte začíst do knížky, přemýšlet o svých věcech, ale stejně nakonec víte, co musí koupit manžel k večeří té paní co seděla před vámi v tramvaji.

Vysvobozením pro vás může být hudba. Prostě jen nasaďte sluchátka, nalaďte oblíbené album, písničku či interpreta a nenechte se rušit žádnými okolními zvuky. Kvalitu a navíc dlouhotrvající, Vám přináší například MP3/MP4 přehrávač Philips SA3VBE08R s interní pamětí 8GB.

A co všechno tento MP3/MP4 přehrávač nabízí? Především zvuk vynikající kvality – díky funkci FullSound, 1,8″ barevný displej, který umožňuje plynulou a intuitivní navigaci. Pro vaše pohodlí je přehrávač vybaven měkkým a hladkým povrchem, který se i jednoduše čistí. V případě, že by vás váš playlist omrzel, můžete si naladit rádio s funkcí RDS, která Vám poskytuje informace o právě přehrávané skladbě.

Philips SA3VBE08R samozřejmě podporuje ty nejrozšířenějsí formáty jako MP3, WMA a další a jednoduše zvládne i fotky a obrázky formátu JPEG a BMP. Přehrávat můžete i videa a to po dobu až 5 hodin. Součástí balení jsou samozřejmě i kvalitní sluchátka.

Nemůžou chybět ani známé funkce jako zámek klávesnice, nastavení ekvalizéru na funk, hiphop, techno, klasiku, jazz a rock a také podpora tagů ID3. Tak jen vzhůru na cesty a vstříc 25 hodinám hudby !

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang