Elegance + praktičnost = Přehrávač MP3/MP4 Philips SA3VBE08S

TV, foto, audio-video

Jedete metrem, autobusem, vlakem, jdete na brusle či kolo…Všichni kolem mají sluchátka v uších. Jenom vy ne? Je na čase to změnit! Jak jinak než koupí vlastního přehrávače, který vám budou všichni okolo závidět.

Přehrávač MP3/MP4 Phillips SA3VBE08S je nejenom elegantní, ale i velice odolný vůči okolním vlivům – a to díky svému hliníkovému povrchu. K líbivému vzhledu také přispívá svojí troškou do mlýna barevný LCD displej. Kapacita této malé, ale šikovné věcičky je 8 GB, což představuje 100 hodin hudby.

Tento přehrávač však nejenom přehrává (jak možná název naznačuje), ale lze jej využít i jako diktafon, USB flash disk, jako zařízení pro prohlížení fotografií či videí a v neposlední řadě i jako rádio. Čili se při koupi této praktické věcičky stanete hrdým vlastníkem 5ti zařízení v jednom. Tím trošku připomíná inovativní MP3 přehrávač Sony.

A to vše za velice přijatelnou cenu. Nesmíme však zapomenout i na to, že součástí balení jsou i značková sluchátka. Akumulátor je již dnes u přehrávačů samozřejmostí, nicméně kapacita u tohoto Li-Ion akumulátoru je vskutku neobyčejná. Až 24 hodin hraní hudby a 4 hodiny videa se jen tak nevidí.

Společnost Philips se skutečně snaží svým věrným zákazníkům co nejvíce usnadnit užívání svých výrobků. Za zmínku také stojí i celá řada podporovaných formátů: MP3, WMA, WAV, FLAC, APE, MPEG, MP4, JPEG,…

Hlavní výhody SA3VBE08S

Zde jsou některé důvody, proč byste si měli koupit MP3/MP4 přehrávač Philips SA3VBE08S:

  • Je to kvalitní přehrávač s dlouhou výdrží baterie. Přehrávač SA3VBE08S má kvalitní zpracování a materiály a nabízí výdrž baterie průměrně 12 hodin v závislosti na způsobu využití. To znamená, že si můžete užívat svou oblíbenou hudbu nebo filmy po celý den, aniž byste museli přehrávač znovu nabíjet.
  • Podporuje širokou škálu formátů souborů. Přehrávač SA3VBE08S podporuje soubory ve formátech MP3, MP4, WMA, APE, FLAC a OGG. To znamená, že můžete přehrávat téměř jakoukoli hudbu nebo video, kterou máte.
  • Má jednoduchý a intuitivní design. Přehrávač SA3VBE08S má jednoduchý a intuitivní design, který usnadňuje ovládání. Všechny ovládací prvky jsou umístěny na přední straně přehrávače, takže jsou snadno dostupné.
  • Je cenově dostupný. Přehrávač SA3VBE08S je cenově dostupný přehrávač, který nabízí řadu funkcí. Pokud hledáte kvalitní přehrávač s dlouhou výdrží baterie a podporou široké škály formátů souborů, je přehrávač Philips SA3VBE08S dobrou volbou.

Dnes je na trhu celá řada přehrávačů, nicméně tento je skutečnou perlou mezi ostatními. Pokud vás však tento typ nezaujal, navštivte naše patro přehrávačů a určitě nebudete litovat.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang