Elegance + praktičnost = Přehrávač MP3/MP4 Philips SA3VBE08S

TV, foto, audio-video

Jedete metrem, autobusem, vlakem, jdete na brusle či kolo…Všichni kolem mají sluchátka v uších. Jenom vy ne? Je na čase to změnit! Jak jinak než koupí vlastního přehrávače, který vám budou všichni okolo závidět.

Přehrávač MP3/MP4 Phlips SA3VBE08S je nejenom elegantní, ale i velice odolný vůči okolním vlivům – a to díky svému hliníkovému povrchu. K líbivému vzhledu také přispívá svojí troškou do mlýna barevný LCD displej. Kapacita této malé, ale šikovné věcičky je 8 GB, což představuje 100 hodin hudby. Tento přehrávač však nejenom přehrává (jak možná název naznačuje), ale lze jej využít i jako diktafon, USB flash disk,jako zařízení pro prohlížení fotografií či videí a v neposlední řadě i jako rádio. Čili se při koupi této praktické věcičky stanete hrdým vlastníkem 5ti zařízení v jednom.

A to vše za velice přijatelnou cenu. Nesmíme však zapomenout i na to, že součástí balení jsou i značková sluchátka. Akumulátor je již dnes u přehrávačů samožřejmostí, nicméně kapacita u tohoto Li-Ion akumulátoru je vskutku neobyčejná. Až 24 hodin hraní hudby a 4 hodiny videa se jen tak nevidí. Společnost Philips se skutečně snaží svým věrným zákazníkům co nejvíce usnadnit užívání svých výrobků. Za zmínku také stojí i celá řada podporovaných formátů: MP3, WMA, WAV, FLAC, APE, MPEG, MP4, JPEG,…

Dnes je na trhu celá řada přehrávačů, nicméně tento je skutečnou perlou mezi ostatními. Pokud vás však tento typ nezaujal, navštivte naše patro přehrávačů a určitě nebudete litovat.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang