Inovativní MP3 přehrávač Sony

TV, foto, audio-video

Bezdrátová sluchátka známe. Bezdrátové MP3 tudíž taky. Ale vždy byl potřeba přehrávač a sluchátka. Sony je spojil. Otravují vás dráty, vedoucí z batohu k vašim uším? Zamotávají se! Pletou se, tam kde nemají! Zbavte se jich! S přehrávačem Sony NWZW202G.CE7, 2GB, zelená již žádné dráty nepotřebujete. Sony svou dokonalou audio technologii vložil do speciálně navržených sluchátek a nová MP3 je na světě.

Co je MP3 přehrávač

MP3 přehrávač je elektronické zařízení, které slouží k přehrávání hudebních souborů ve formátu MP3 (MPEG Audio Layer III). MP3 je kompresní formát zvuku, který umožňuje ukládat hudbu ve vysoké kvalitě při relativně malém velikosti souborů. Tato technologie zásadně změnila způsob, jakým lidé uchovávají a poslouchají hudbu.

MP3 přehrávače byly velmi populární v prvním desetiletí 21. století, kdy umožňovaly uživatelům mít velkou hudební knihovnu na relativně malém zařízení. MP3 přehrávače mohou mít různé formy a velikosti, od malých přenosných zařízení po větší modely s větší kapacitou paměti.

Základními funkcemi MP3 přehrávače jsou:

 1. Ukládání hudby: Uživatelé mohou nahrát své hudební soubory do paměti přehrávače pomocí kabelu nebo bezdrátového přenosu.
 2. Přehrávání hudby: Přehrávač umožňuje uživatelům vybírat skladby, alba nebo playlisty a poslouchat hudbu přes vestavěné reproduktory nebo přes sluchátka.
 3. Navigace: Přehrávače mají obvykle uživatelsky přívětivé rozhraní, které umožňuje uživatelům vyhledávat, procházet a vybírat hudební soubory.
 4. Vytváření playlistů: Uživatelé mohou vytvářet seznamy skladeb, nazývané playlisty, které mohou hrát v určitém pořadí.
 5. Podpora formátů: Kromě MP3 mohou některé přehrávače podporovat i jiné audio formáty, jako jsou AAC, WMA nebo FLAC.
 6. Baterie: MP3 přehrávače jsou obvykle vybaveny dobíjecími bateriemi, které umožňují dlouhé hodiny poslechu hudby.

Vzhledem k rozšíření chytrých telefonů a zařízení s vestavěnými hudebními přehrávači se trh s samostatnými MP3 přehrávači postupně zmenšuje. Nicméně tyto přehrávače stále najdou své místo mezi lidmi, kteří chtějí oddělit svou hudební zábavu od ostatních funkcí svých zařízení.

Druhy MP3 přehrávačů

Existuje několik druhů MP3 přehrávačů, které se liší v designu, velikosti, funkcích a způsobu použití. Zde jsou některé z hlavních druhů MP3 přehrávačů:

 1. Přenosné MP3 přehrávače: Tyto přehrávače jsou malé a lehké, často ve tvaru tabletu nebo miniaturního zařízení. Obvykle mají malý dotykový displej pro navigaci a přehrávání skladeb. Přenosné přehrávače jsou ideální pro uživatele, kteří chtějí mít hudbu stále po ruce.
 2. MP3 přehrávače s větším úložištěm: Některé přehrávače nabízejí větší kapacitu paměti, což umožňuje uživatelům uložit velkou hudební knihovnu. Tyto přehrávače jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí mít přístup ke širokému spektru skladeb bez nutnosti pravidelného mazání a nahrávání nových souborů.
 3. MP3 přehrávače se sportovními funkcemi: Některé přehrávače jsou navrženy pro sportovce a aktivní lidi. Tyto modely mohou mít odolný design, klipy na připevnění k oblečení a funkce pro monitorování fyzické aktivity.
 4. Přehrávače hudby ve vozidle: Některé automobily jsou vybaveny MP3 přehrávači, které umožňují poslouchat hudbu v autě. Tyto přehrávače mohou být integrovány do audiosystému vozidla nebo připojeny přes USB nebo Bluetooth.
 5. Kombinované zařízení s MP3 funkcí: Některé chytré telefony, tablety a další multifunkční zařízení mají také vestavěný MP3 přehrávač. To znamená, že uživatelé nemusí nosit samostatné zařízení jen pro poslech hudby.
 6. Bezdrátové přehrávače: Moderní MP3 přehrávače mohou mít také bezdrátové funkce, jako je Bluetooth nebo Wi-Fi, které umožňují streamovat hudbu z jiných zařízení nebo online hudebních služeb.
 7. Digitální hudební služby: Zatímco nejsou fyzickými přehrávači, digitální hudební služby, jako je Spotify nebo Apple Music, umožňují uživatelům poslouchat hudbu na svých zařízeních pomocí aplikací a streamování. Tyto služby mohou být přístupné na chytrých telefonech, tabletech nebo počítačích.

Vybrání správného druhu MP3 přehrávače závisí na individuálních potřebách uživatele, jeho způsobu používání a preferencích ohledně designu a funkcí.

Výrobce MP3 přehrávačů Sony

Existuje mnoho výrobců MP3 přehrávačů, kteří nabízejí různé modely s různými funkcemi a designy.

Společnost Sony má dlouhou historii v oblasti přehrávačů hudby, a to od doby, kdy vytvořila slavný přenosný hudební přehrávač Walkman. Od té doby se Sony vyvíjelo a inovovalo své přístupy k přehrávání hudby, přičemž přehrávače se adaptují na moderní technologie a trendy.

Celkově lze říci, že Sony přehrávače hudby se vyvíjely spolu s technologickými trendy a potřebami uživatelů. Společnost se snaží poskytovat kvalitní zvukové zážitky a využívat moderní funkce, aby uspokojila různé typy uživatelů.

MP3 Sony NWZW202G.CE7

Lehký a pohodlný přehrávač MP3 Sony NWZW202G.CE7, 2GB, zelená, je výjimečný svého druhu. Je výjimečný hlavně sluchátky. Nejenže je přímo součástí sluchátek technologie přehrávače, ale i samotná sluchátka jsou něco extra. 13,5mm sluchátka Sony řady EX jsou stvořena pro čisté pohodlí a pro dokonalý poslech hudby. Jejich vysoký výkon je zázračný!!!

To ještě není vše. Pokračujeme dál. Hedáte písničku a nemůžete ji najít? Musíte ji přetočit abyste ji poznali, je to zdlouhavé? Technologie ZAPPIN™ urychlí vyhledávání vašeho oblíbeného hitu! Poslechněte si několik prvních vteřin refrénu a poznáte tu svou.

Hlavním cílem technologie ZAPPIN™ je umožnit uživatelům rychle procházet skladby a ukázat jim krátké úryvky z každé písně, což jim pomohlo rychleji najít to, co chtějí poslouchat, aniž by museli procházet celý seznam skladeb. Tato funkce je obzvláště užitečná pro uživatele s velkou hudební knihovnou, kteří chtějí rychle přehrávat různé skladby nebo alba.

Jak to funguje:

 1. ZAPPIN™ režim: Přehrávač byl přepnut do režimu ZAPPIN™, který se aktivoval stisknutím příslušného tlačítka nebo volbou v menu.
 2. Krátké ukázky: Při aktivaci režimu ZAPPIN™ byly zobrazeny krátké úryvky z různých skladeb v hudební knihovně. Uživatel mohl poslouchat krátký úsek každé písně.
 3. Vybrání skladby: Pokud uživatel chtěl přehrávat celou skladbu, stačilo stisknout tlačítko přehrávání, a ZAPPIN™ se přepnul na normální režim přehrávání vybrané písně.

Tato technologie měla za cíl usnadnit uživatelům navigaci a výběr hudby, zejména na přehrávačích s omezeným displejem. ZAPPIN™ byl jedním z příkladů, jak Sony usilovalo o inovace ve svých produktech, aby zlepšilo uživatelský zážitek z poslechu hudby.

Poslouchat můžete až 12 hodin v kuse. Baterie umístěné v přehrávači Sony jsou mimořádně výkonné. Rychle se dobíjí a dlouho vydrží. Spěcháte? Stačí dát nabít MP3 přehrávač na pouhé 3 minuty a máte rázem 90 minut hudby.

MP3 přehrávač Sony samozřejmě podporuje ty nejvychytanější formáty včetně mp3, AAC a WMA. Najdete v nastaveních i standardní funkce jako u všech ostatních. Pikantní lahůdkou je příslušenství, které Sony připojuje. Spolu s přehrávačem dostanete pouzdro na přenášení a dobíjecí stojánek na stůl.

Řada těchto MP3 přehrávačů Sony NWZW202G.CE7, 2GB je vyráběna v 5 barvách a to:

 • MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, zelená
 • MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, růžová
 • MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, bílá
 • MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, fialová
 • MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, černá

Celá tato řada má vlastnosti módního čistého designu, který se vyznačuje svou kompatibilitou. Bezdrátová sluchátka se snadno a pohodlně nosí a nikde neotravují přebytečné kabely. Váš pohyb bude až nyní svobodný! Neomezený!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang