MLADÁ COCO MADEMOISELLE

Parfémy, kosmetika a zdraví

Zcela nový a zcela mladý! Nový parfém od Chanel. Nová vůně Chanel Coco Mademoiselle je zážitkem a je překvapením. Parfémy Chanel jsou pro ženy vnímavé se smyslem pro elegantní ale troufalou rafinovanost. Nová vůně Coco Mademoiselle je událostí ve VIP světě, do kterého můžete patřit i vy.

Nový parfém Chanel je vždy událostí na poli s parfémy. Chanel neuvádí na trh nové parfémy dnes a denně, a tak každý nový způsobí obrovský rozruch a zájem. Světla reflektorů nyní září na Parfém Chanel Coco Mademoiselle EDP, 100 ml. Flakonek je typicky jednoduchý a nevybočuje nijak z řady parfémů Chanel. Však to, co flakonek ukrývá je velmi inovativní. Snoubí se zde odraz vůně moderní doby a odkazu Mademoiselle Chanel. Coco Mademoiselle je lehká, svěží a smyslná. Je to vůně pro moderní ženu, která žije aktivní život ve městě, pro ženu mladou a spokojenou se stylem svého života. Je sexy, svěží a podmanivá.

Chanel Coco Mademoiselle skrývá sicilský pomeranč, kalabrijský bergamot (bergamot je stálezelený subtropický strom jehož plody jsou velice aromatické), raní růži, orientální jasmín, indonéská pačula (pačula je tropický vždy zelený polokeř z čeledi hluchavkovitých, z něhož se získávají aromatické silice) a dalších exotických extraktů z rostlin. Jednotlivé vůně jsou s pečlivostí a umem, odlehčené. No a když se tohle všechno zamíchalo dohromady vznikla nová moderní vůně, opět exkluzivní, Chanel.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang