MP3 přehrávač, který nepřekáží – Sony NWZW202B.CE7, 2GB

TV, foto, audio-video

Možná nedáte bez svého MP3 přehrávače ani ránu a tak nějak jste si již zvykli, že vás bude na cestách tlačit či tížit v kapse či se budete bát že ho vytratíte někde cestou. S MP3 přehravačem Sony NWZW202B.CE7, 2GB vás tyto záležitosti strašit rozhodně nebudou. S váhou pouhých 35 gramů a specifickým umístěním na hlavu ho nebudete takřka cítit a stane se součástí vás.

Lehký a pohodlný přehrávač WALKMAN® mp3 padne bezpečně na vaši hlavu pro dokonale bezdrátový poslech v pohybu. Takový je v kostce MP3 přehrávač Sony NWZW202B.CE7. Nahrát si do něj můžete až 2 GB dat, což při obvyklé kvalitě MP3 činí více jak 500 skladeb radiového formátu. Díky technologii ZAPPIN™ se snadno v tom množství tracků zorientujete a naleznete svůj oblíbený song díky poslechu prvních několika sekund z refrénu skladby. Velkou předností tohoto MP3 přehrávače je pak neuvěřitelná životnost baterií, se kterými nebudete mít problém poslouchat hudbu i 12 hodin v kuse. A i poté stačí kdykoliv přehravač dát na 3 minuty nabíjet a opět budete mít k dispozici dalších 90 minut výkonu.

Bez problému kromě skladeb ve formátu MP3 přehrajete také audio formáty AAC nebo WMA (DRM). Ať už ten nebo onen formát snadno a rychle přetáhnete z vaše počítače pomocí USB rozhraní.  Všechno tohle je v miniaturním balení vážícím pouhých 35 gramů, takže MP3 přehrávač téměř na sobě nepocítíte. Vybrat si můžete z široké palety sytých barev od základní černé, přes bílou, fialovou, růžovou až po svítivě zelenou.

MP3 přehrávače patří mezi druh zboží, bez kterého se neobejde velká většina populace. Na cesty přeplněnými dopravními prostředky jsou ideálním odbourávačem stresu a tak si z naší nabídky jistě vyberete i vy.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang