NECHTE SE UCHVÁTIT! parfémy CHANEL

Parfémy, kosmetika a zdraví

Začalo to před sto lety. Fenomén. Ženská krása a noblesa se spojili v Chanel. Chanel je značka vytříbeného vkusu a smyslu pro eleganci. Její parfémy jsou nepřekonatelné. Skrývají dívčí tajemství a dokáží přitáhnout pozornost toho správného muže. Vůně zahalí vaše tělo, rozvine vaši noblesu a podtrhne váš sexapeal. 

Chanel, dříve jméno jedné mladé pohledné slečny, nyní celosvětový pojem! Chanel byl obchůdek s dámskou módou a kloubouky a ve 20.letech i s parfémy. Velmi rychle se stal jedničkou na trhu s módou. Je výjmečný nejen ve svém módě, ať už elegantní či sportovní, boty, šperky, ale i jeho parfémy. Parfémy Chanel jako jediné na trhu neuvádí novou vůni každý rok.  

Jako první byl na trh uveden v roce 1921, dosud nejznámější, Chanel N°5 EDP, 100 ml. Tento parfém udělá z krásné ženy vznešenou a rafinovanou dámu. Základ tvoří burbónská vanilka a v srdci ukrývá májovou růži.

Druhý parfém se trochu spozdil válkou, ale na jeho vůni nic nezanechala. Chanel N°19 EDP, 100 ml patří do kolekce z roku 1970. Tento parfém symbolizuje sofistikovanost a novátorství. Je určen pro optimistické a moderní ženy. Jednoduchý flakonek skrýva kombinace dřeva a exotických rostlin.

Chanel Coco EDP, 100 ml je vůně z krásných 80.let. Je to vůně inspirovaná východem určená k nočnímu nošení. Tvar flakónku je malý a skromný.

Chanel Chance EDP, 100 ml je parfémem pro mladitvou a věží ženu. Obsahuje extrakty vůni z jemný květin jako hyacint, jasmín a kosatec. Vůně se velmi jemně rozline po vašem těle a překvapí svou stálou promněnlivostí. Je lehká a smyslná.

Chanel se nezaměřuje jen na parfémy pro ženy, ale samozřejmě nabízí i parfémy pro muže. Parfém Chanel pro muže Chanel Egoiste Platinum EDT 100 ml, skrývá v srdci kousek z kavkazu a hlavu tvoří alpská levandule. Nebo je libo kolínskou…..Parfém Chanel Allure Sport Cologne EDC 150 ml.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang