Něco pro milovníky knih

Mobily, PC a kancelář

Pokud patříte mezi milovníky knížek a rádi si přečtete nějakou dobrou knihu doma nebo třeba i při cestování, tak pro vás máme dnes tip na super vychytávku. Čtečky knížek sice už nejsou žádnou novinkou na trhu, ale pokud ji ještě nevlastníte, tak o ní určitě popřemýšlejte.

S čtečkou knih totiž odpadá nošení neskladných a  těžkých knih v taškách, místo toho přihodíte do kabelky či batohu toto malé zařízení, které dokáže pojmout desítky knížek najednou.

Čtečka je ideální třeba i na dovolenou, k lenošení u bazénu či u moře a podobně. Dnes pro vás máme tip na elektronickou čtečku Prestigio PER5364BC MultiReader, kterou již určitě nedáte z ruky.

Výhodou čteček je napodobení vzhledu inkoustu na papíře, čtení je tak víceméně stejné jako z papírové knihy i na přímém slunečním světle. Tato konkrétní čtečka knih dokonce disponuje i multidotykovým displejem, můžete tak otáčet stránky pomocí prstů.

Další přednosti této šikovné čtečky je její využití Androidu, mnoho praktických aplikací už je tak předinstalovaných. Díky zabudované vysokorychlostní Wi-Fi ani není potřeba připojovat zařízení k počítačí, ke knihám se snadno dostanete přes příslušnou aplikaci.

Elektronická čtečka Prestigio PER5364BC MultiReader disponuje pamětí 4 GB a dalších 32 GB máte možnost přidat přes přídavnou paměťovou kartu. Součástí balení je také stylové kožené pouzdro, které ochrání čtečku před poškrábáním.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang