Zasponkuje cokoliv – Sponkovačka BOSCH PTK 14 E

Mobily, PC a kancelář

Hledáte rychlou a pohodlnou pomoc při upevňování obkladových panelů, tvrdých dřevovláknitých desek nebo izolačních a dekorativních materiálů? Pomoc přichází spolu se sponkovačkou PTK 14 E od firmy Bosch. Její použití je velmi snadné a účinnost vysoká. Níže, v našem článku, se dočtete o řadě výhod, jenž se v této spokonvačce skrývají.

Se spokovačkou BOSCH PTK 14 E zasponkujete pohodlně velmi širokou paletu materiálů. Od jemných látek a fólií až po tvrdé dřevovláknité desky či obkladové panely. Díky regulačnímu kolečku na předvolbu síly si práci se sponkovačkou přizpůsobíte druhu materiálu se kterým budete pracovat.

Automatika Bosch-duotac vám pak nabídne možnost použít i dvě svorky současně, což vám pomůže zabránit vytrhávání svorek, např. u jemných látek nebo fólií. Zapnutí samotného procesu sponkování je také na vaší volbě.

Můžete buď sponkovat při stisknutí spínače, či automaticky přitisknutím hrotu nářadí na místo spoje. Hrot sponkovačky je pak umístěn čelně pro upevňování blízko okrajů.

Mezi další přednosti této sponkovačky patří účinné blokování nářadí pro maximální bezpečnost práce. To znamená, že k úderu nedojde, pokud nářadí není ve své “pracovní poloze”. Ukazatel přímo na těle nářadí vás bude informovat o stavu množství spojovacího materiálu.

K jeho výměně pak nebudete potřebovat žádný zásobník ani čelní desku. Práce s touto sponkovačkou je opravdu snadná a to i díky nízké hmotnosti 1,1 kg. Vhodné je toto nářadí také pro leváky.

BOSCH PTK 14 E je určený pro práci se sponami a hřebíky do 14 mm délky. Dosáhnete s ním až 30ti úderů za minutu. Alternativní model z naší nabídky, Bosch PTK 3,6 V aku nabízí pro větší přesnost práce také světlo pro optimální výhled na postup práce.

V sekci sponkovaček máme i další modely sponkovaček různých značek. V případě modelu PTK 14 E od firmy Bosch můžete využít i momentální výhodné ceny, která nebude trvat dlouho.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang