Partnerská půjčka

Půjčky

Kdo nutně potřebuje sehnat peníze nebo by si rád splnil svůj tajný sen, může zkusit osobní půjčku. Na trhu jsou jak bankovní, tak nebankovní osobní půjčky.

Ať už člověk potřebuje peníze z jakéhokoliv důvodu, řešením může být osobní půjčka od Raiffeisenbank.

Půjčit si sice lze od kohokoliv, avšak pouze bankovní půjčky jsou naprosto bezpečné a bez jakýchkoliv komplikací. Navíc ty od Raiffeisenbank mají i jiné přívlastky.

Jedná se o rychlé půjčky. Žadatel peníze obdrží už do 24 hodin od schválení. Dalším znakem je výhodnost půjčky a žádné zbytečné poplatky.

V Raiffeisenbank je zdarma nejen sjednání i vedení, také předčasné a mimořádné splacení. Kromě toho může klient získat i nižší úrokovou sazbu o 1% při převodu platebního styku do Raiffeisenbank.

Jednoduché půjčky. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a přesnou nabídku dostat na email do pár minut. Pak už stačí jenom jedna návštěva pobočky a peníze jsou na účtu.

Dalším plusem je, že se jedná o bezpečné bankovní půjčky. Ke každé půjčce získá klient zcela zdarma základní pojištění schopnosti splácet s možností připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání.

Půjčky od Raiffeisenbank jsou přizpůsobitelné půjčky. Je pouze na klientovi, jaký typ (účelová nebo bezúčelová), výši (od 20 000 do 500 000 Kč) nebo dobu splácení (6 až 72 měsíců) půjčky si vybere.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang