Praktická a vždy-a-všude-použitelná – chemická toaleta Portable Flush WC S

Dílna, stavba a zahrada

Dýchat, jíst a pít. Tři nejzákladnější potřeby člověka. K nim však patří i potřeba vyprazdňování, o které se ovšem nikomu příliš mluvit nechce. Při pobývání doma není v podsatě třeba. Komfortní WC se všemi náležitostmi se nachází ve většině domácností. Při cestách na dovolené však ne každý dokáže zkousnout společné toalety v kempech. Určité pohodlí se hodí i na menších chatách či chalupách. Proto tu jsou přenosné chemické toalety, které zaručují hygienu, diskrétnost a pohodlí. Jednu takovou vám dnes nabídneme – chemickou toaletu Portable Flush WC S.

Chemické toalety patří k velmi žádanému zboží zejména v letním období, v době cestování na chaty či chalupy a také v době čerpání dovolených. Lidé už dávno pochopili, že zápach nebo třísky nejsou nic příjemného. Žádné z těchto neduhů klasickcých suchých WC vás s těmito moderními pomocníky nemůžou ohrozit. Další, neméně důležitou výhodou těchto toalet je jejich velmi snadná možnost přenášení. Takže se s jejich umístěním nemusíte omezit pouze na chaty či chalupy. Chemická toaleta Portable Flush WC S není výjimkou. Je sestavena ze dvou samostatně oddělitelných částí. Horní slouží pro vodu na splachování, dolní je pak určena pro odpad. Díky postranním rukojetím je vyřešen i problém s nepraktickým přenášením. Byť jsou tyto záchody rozměrově velmi praktické, jejich přenášení nemuselo být občas jednoduché úplně pro každého. Hmotnost 5,33 kg a postranní madla tento problém nikdy nepřivodí.

Žádný zápach, žádné nepříjemnosti. Odpad umístěný ve spodním zásobníku je účinně rozkládán dezinfekčním prostředkem Instablue Extra, který ničí bakterie a viry a zabraňuje tvorbě plynů. Další vhodné příslušenství si u nás samozřejmě můžete také zakoupit. Jde zejména o speciální toaletní papír pro chemická WC anebo speciální čistící prostředek.

Abyste se cítili dobře, určitě přemýšlejte o nákupu chemických toalet. Hodí se nejen na chatách či chalupách, ale třeba i při kempování nebo na dovolených v zahraničí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang