Pro správné ženy kutilky

Dílna, stavba a zahrada

Stane-li se vám nějaká nehoda doma, můžete si buď zavolat službu hodinového manžela, nebo poprosit svého miláčka a nebo si poradit sama. Jakmile si opravíte něco sama, budete mít ještě výborný pocit, že jste to zvládla bez pomoci.

Nářadí uvnitř kufříku je upravené, kde každá věc má své místo. Kufřík je výborná pomůcka pro ženy, které tak moc milují pořádek. Gadgets Nářadí je navíc v růžovém provedení, které už z dálky samo o sobě říká že je jen pro ženy a muži se ho nesmějí dotknout, neboť by ho mohli rozbít, v horším případě nářadí poházet do kufříku úplně jinak, než je každému nářadí určené místo.

Utáhnout šroubek, secvaknout, uvolnit, vyrovnat, změřit, to vše je heslem u tohoto kufříku Gadgets růžové nářadí. Kufřík totiž obsahuje základní potřeby pro kutilku, jako jsou kleště, vodováha, čtyři klasické šroubováky, metr, kladivo, šroubovák a dvě sady bitů.

Růžový kufřík je plný funkčního a kvalitního nářadí, které se ujme v každé domácnosti. Toto balení je snadno přenositelné a při dohodě se ženou jej mohou využívat i na krátké chvíle muži.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang