Skvělý společník na cesty

TV, foto, audio-video

Máte ve Vašem přehrávači všechny nejoblíbenější písničky a neuděláte bez něj ani krok? Pak ale máte problém při cestování v autě, neboť v rádiích hrajou stále stejné písničky a mít všechno na CD discích je nepraktické a prostorově náročné. Společnost SONY pro Vás ale našla rešení, Sony MEX-BT3800U, CD/MP3, Bluetooth!

Mezi autorádii patří model Sony MEX-BT3800U, CD/MP3, Bluetooth rozhodně k tomu nejlepšímu co se vyskytuje na trhu. Má velmi bohatou výbavu, ve které najdeme Bluetooth, dálkové ovládáné, přehrávání MP3 CD, USB vstup a mnoho dalšího!

Bluetooth jednotka podporuje jak handsfree telefonování, tak bezdrátové přehrávání datových přenosů z mobilního telefonu. Svůj iPod nebo iPhone připojíte jednoduše pomocí technologie iPod 1-wire a portu USB. To Vám umožní mít Vaše oblíbné písničky sebou ať jedete kamkoliv. Můžete vybírat písničky přímo v hudebním přehrávači nebo přes ovládací prvky rádia. Rádio je i připraveno k připojení k ovládacím prvkům vestavěným ve volantu. Navíc při připojení Vašeho přehrávače k rádiu automaticky dochází k nabíjení zařízení. Odnímatelný přední panel zajistí, že rádio není atraktivním terčem pro zloděje, můžete jej vždy brát z auta domů.

Model Sony MEX-BT3800U, CD/MP3 je jedním z nejlépe vybavených autorádií na trhu. Bohatá výbava se sice odráží v relativně vysoké ceně, ale za svoje peníze dostanete odpovídajcí kvalitu. Koupí autorádia Sony MEX-BT3800U, CD/MP3 určitě neprohloupíte!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang