Skvělý společník na cesty

TV, foto, audio-video

Máte ve Vašem přehrávači všechny nejoblíbenější písničky a neuděláte bez něj ani krok? Pak ale máte problém při cestování v autě, neboť v rádiích hrajou stále stejné písničky a mít všechno na CD discích je nepraktické a prostorově náročné. Společnost SONY pro Vás ale našla rešení, Sony MEX-BT3800U, CD/MP3, Bluetooth!

Mezi autorádii patří model Sony MEX-BT3800U, CD/MP3, Bluetooth rozhodně k tomu nejlepšímu co se vyskytuje na trhu. Má velmi bohatou výbavu, ve které najdeme Bluetooth, dálkové ovládané, přehrávání MP3 CD, USB vstup a mnoho dalšího!

Bluetooth jednotka podporuje jak handsfree telefonování, tak bezdrátové přehrávání datových přenosů z mobilního telefonu. Svůj iPod nebo iPhone připojíte jednoduše pomocí technologie iPod 1-wire a portu USB. To Vám umožní mít Vaše oblíbené písničky sebou ať jedete kamkoliv.

Můžete vybírat písničky přímo v hudebním přehrávači nebo přes ovládací prvky rádia. Rádio je i připraveno k připojení k ovládacím prvkům vestavěným ve volantu. Navíc při připojení Vašeho přehrávače k rádiu automaticky dochází k nabíjení zařízení. Odnímatelný přední panel zajistí, že rádio není atraktivním terčem pro zloděje, můžete jej vždy brát z auta domů.

Model Sony MEX-BT3800U, CD/MP3 je jedním z nejlépe vybavených autorádií na trhu. Bohatá výbava se sice odráží v relativně vysoké ceně, ale za svoje peníze dostanete odpovídající kvalitu. Koupí autorádia Sony MEX-BT3800U, CD/MP3 určitě neprohloupíte!

Praktické doplňky do auta

Dnešní automobily jsou vybaveny nejrůznějšími technologiemi a funkcemi, které zajišťují naše pohodlí a bezpečnost na silnicích. Přesto se vždy najdou situace, kdy oceníte praktické doplňky, které vám ještě více usnadní každodenní cestování. Následující článek se věnuje přehledu nejpopulárnějších a nejpraktičtějších doplňků do auta na českém trhu.

Organizátory na sedadla

Pokud patříte mezi lidi, kteří mají rádi pořádek ve svém vozidle, oceníte organizátory na sedadla. Tyto praktické doplňky se jednoduše připevní na sedadla a poskytují vám extra úložné prostory na nejrůznější předměty. Můžete si zde uložit například vodu, občerstvení, mapy, sluneční brýle a další drobnosti, které potřebujete mít při ruce.

Univerzální držáky na mobilní telefony

V dnešní době je mobilní telefon nedílnou součástí našeho života i při jízdě autem. Aby bylo jízda bezpečná a neodváděla vás od řízení, je vhodné mít telefon umístěný na pevném a stabilním držáku. Existuje široká nabídka univerzálních držáků, které se snadno připevní na palubní desku nebo do ventilační mřížky. Díky nim si můžete telefon umístit do ideálního pozorovacího úhlu, ať už pro navigaci, přehrávání hudby nebo hands-free hovory.

USB nabíječky do auta

S rozšířením mobilních zařízení a jejich stále větší spotřeby energie je USB nabíječka do auta praktickým pomocníkem. Tento doplněk se jednoduše zapojí do zapalovače auta a poskytuje vám možnost nabíjení nejen telefonu, ale i dalších zařízení, jako jsou tablety, mp3 přehrávače a další.

Koš na odpadky

Chcete mít v autě vždy čisto a udržet jej bez odpadků? Investujte do koše na odpadky, který se připevní na opěrku hlavy sedadla nebo na dveře auta. Tento praktický doplněk vám umožní jednoduché a rychlé sběr a uložení různých drobných odpadků, jako jsou obaly od potravin, papírové kapesníky nebo prázdné obaly od nápojů.

Odolné podložky do zavazadlového prostoru

Pokud často přepravujete různé věci či zvířecí mazlíčky v zavazadlovém prostoru auta, určitě oceníte odolné podložky, které chrání povrch auta před poškozením. Tyto podložky jsou vyrobeny z voděodolného materiálu a snadno se čistí. Navíc se přizpůsobí tvaru zavazadlového prostoru, čímž zajišťují perfektní ochranu.

Zrcátko pro sledování dětí

Pokud máte malé děti, určitě si ceníte, když je máte během jízdy neustále na očích. Zrcátko pro sledování dětí je praktickým doplňkem, který se připevní na sluneční clonu a umožňuje vám mít děti stále pod dohledem. Tak se můžete ujistit, že jsou v pořádku a zároveň se můžete soustředit na jízdu.

Toto byl pouze přehled několika praktických doplňků do auta, které vám mohou usnadnit život na silnicích. Na trhu je však mnoho dalších zajímavých a užitečných doplňků, které mohou být přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a preferencím. Nezapomeňte se vždy informovat a vybrat si ten správný doplněk, který odpovídá vašim požadavkům a zvyklostem.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang