Sladší už pro svého miláčka být nemůžete – Tanga z bonbónků

Oblečení, obuv a doplňky

Chcete být pro svého partnera ještě více přitažlivá, sladká, jednodušše k sežrání? Výběrem drahého svůdného prádla to můžete zařídit, ale co když se nestrefíte do jeho vkusu? Zklamání v jeho tváři určitě vidět nechcete a vyhozené tisíce za nevhodné prádlo vás zřejmě také budou mrzet. Všechny tři atributy, tedy sladká, přitažlivá a k nakousnutí však můžete zařídit i za pár stovek a účinek bude ještě prokazatelnější. Vyzkoušejte na sobě tanga z bonbónků a přesvědčte se o jejich “účincích”.

Ať už po vás partner chce něco extra pro vaše společně chvilky nebo vy sama mu chcete připravit milé překvapení, tanga z bonbónků jsou ideálním řešením. Splňují jak originalitu, tak rafinovanost a to vy i partner oceníte při romantických chvílích nejvíce. Obzvlášť, pokud rádi mlsáte. Jak už název tohoto netradičního prádélka napovídá, je celý vyrobený ze sladkých kulatých bonbónků. A tak ještě než se dostanete do nejlepšího, váš partner se k vám bude muset doslova prokousat.

Tyto tanga jsou univerzální velikosti díky bonbónkům připevněným na roztažitelné gumě. Nic nebrání tedy tomu, abyste  svého miláčka překvapily nevšedním zážitkem. Sladkým zážitkem. Protože díky těmto tangám s bonbónky budete pro parntnera maximálně sladká.

V našem internetovém obchodě nabízíme další výrobky, které jsou “sexy”. Podívejte se do naší nabídky sexy dárků pro každého.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang