Stylové ponožky

Oblečení, obuv a doplňky

Čeká vás nákup nějaké maličkosti pro někoho blízkého ať už k svátku, narozeninám, k výročí či za odměnu? Měli bychom pro vás dnes jeden malý tip. Jedná se o praktickou záležitost, která je navíc velmi funkční i zdravá! Zajímává vás co to může být?

Když napíšeme, že to jsou ponožky, tak s tím asi nikoho neohromíte. Ale pokud to budou prstové ponožky, tak už se pochvaly s jistotou dočkáte! A k čemu jsou vůbec dobré takové prstové ponožky, kromě toho, že vypadají opravdu stylově?

Naprosto nepostradatelné jsou v případě, že obdarovávaný má již prstové boty, do nich jsou skvělým doplňkem. Nosit se dají ale samozřejmě do jakýchkoli bot. Tyto ponožky mají velmi dobré vlastnosti a zamezují tvorbě puchýřů, oděrek a také snižují riziko kožních chorob.

Vybírat můžete mezi mnoha modely. Na léto do nízkých bot, dáte jistě přednost modelu ToeToe Ankle, tedy jen ke kotníku. Pro sportovní aktivity, především walking, jsou ideální zase prstové ponožky ToeToe 3D Walking.

Do tělocvičny pro využití při “bosých” cvičeních, jako jsou joga, pilates, kickbox apod. jsou perfektní ponožky ToeSox Joga s protiskluzovým gripem. Dokonce i do klasických balerínek, můžete sáhnout po prstových ponožkách, stačí objednat model ToeToe Balerina.

Na zadní straně těchto ponožek se navíc nachází gelový polštářek, který zajistí, aby ponožka neklouzala z nohy.

Ať už pro sportovce nebo parádnici, všichni budou mít jedno společné – a to stylové prstové ponožky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang