Na krátký výlet s praktickou ledvinkou

Oblečení, obuv a doplňky

Možná vám teď trochu zatrnulo, při představě ledvinky, se ktrou byste měli vyjít vůbec někam mezi lidi a navíc ještě na výlet? Zapomeňte na malou černou koženou ledvinku, která se vám jistě vybaví umístěna vepředu a ještě doplněna kostkovanou flanelovou košilí. Takhle opravdu ne!

Ale jak se tedy vymanit z předsudku, že ledvinka je už opravdu out a nezapadnout do retro stylu? Naštěstí tu máme značku Coleman, která z vás udělá stylového outdoorového jedince. A při jakých příležitostech sáhnout po ledvince Coleman Cool Hip? Pokud potřebujete mít prázdné ruce, nekřivit si záda různými taškami přes rameno a pokud s sebou potřebujete malou svačinou, pití a pár drobností.

Kolikrát je přeci zbytečné tahat poloprázdný batoh pod kterým se vám jen potí záda a nastrkat vše do kapes prostě není dobrý nápad, to už je pohodlí hnedka ta tam. Ledvinka Coleman Cool Hip má objem 7 litrů. Pokud se rádi vydáváte mimo značené cesty a veškerým stánkům a občerstvením se raději vyhýbáte, jistě oceníte chladící kapsu na nápoje o objemu 0,3-0,5 litru. Taková ledvinka je nejen ideální na pěší turistiku, ale především také na běžky, nebo jednoduché lezení po skalách. Ledvinka Coleman Cool Hip má praktické reflexní prvky a také vnitřní kapsy.

Přesvědčte se sami, že při pohybu není nic lepšího než mít lehká záda, prázdné ruce a čistou hlavu. S Ledvinkou Coleman Cool Hip dosáhnete dokonalého pohodlí a navíc si můžete užívat dokonalého pohybu bez zbytečné zátěže.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang