Ledvinkám možná odvoznilo, ne ale těm od značky Coleman

Sport a outdoor

Tak jako v zimě nabízíme termosky, s příchodem teplejšího počasí se sluší nabídnout chladící tašky a boxy. Jenže to už jsme tu měli. Jasně, tyhle chladící vychytávky mají něco do sebe, ale co když chcete vyrazit někam na výlet jen tak na lehko, bez různých zbytečných tašek a baťohů? No, chtělo by to zkloubit něco malého, praktického a navrch přihodit možnost uchování teploty. Napadá Vás něco? Colemana už to napadlo…

Chcete se vydat jen tak někam na procházku, do lesa nebo na rozhlednu? Nechcete s sebou vláčet různé zbytečnosti, které by Vás jen zbytečně tížily? Není nad to vyrazit pěkně nalehko a užít si tak výlet naplno. A jak to tedy udělat? Stačí si jen vzít ledvinku Coleman Cool Hip II.

Tohle malé a vychytané zavazadélko je vybaveno chladící kapsou. Stačí do ni jen vložit vychlazenou láhev o objemu až 0,5 l a po celý  výlet se budete těšit z krásně vychlazeného nápoje. Pohodlí je zajištěno pomocí měkkého bederního pásu. Objem ledvinky je 7 litrů a samotáře jistě potěší speciální kapsa na i-Pod či MP3. O své cennosti se nemusíte bát díky kapse na doklady. Kompresní popruhy, které jsou umístěny v horní části můžete využít například pro připevnění alumatky, na které si můžete po výstupu odpočinout anebo si dát na chvíli šlofíka někde ve stínu lípy.

Ledvinka s chladící kapsou Coleman Cool Hip II se pro Vás může stát spolehlivým doprovodem ať už při pěší turistice, cykloturistice ale například i na běžkách. Značka Coleman je známa svými praktickými výrobky a ani v tomto případě tomu není výjimkou. Pokud by jste přeci jen využili něco většího, zkuste se podívat i na naši nabídků batohů.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang