Povánoční kila – jak na ně vyzrát

Sport a outdoor

Vanilkové rohlíčky, vosí hnízda, taky troška bramborového salátu s řízkem, a mnoho dalšího… Takové jídelní orgie provádí mnozí z nás každé Vánoce a pak se diví, že po Novém roce se nevejdou do kalhot. Pokud i vy jste podlehli tomuto vánočnímu hodování a přejete si s tím rychle něco udělat, tak neváhejte, obujte tenisky a začněte.

Ač běhání není moc oblíbeným sportem mezi lidmi, tak je ovšem velmi účinným a hlavně za příznivého počasí vás nestojí ani korunu. Proto začněte trénovat již teď u vás doma a na jaře budete moci pyšně vyrazit běhat i ven například do lesa či parku.

Skvělým pomocníkem pro počáteční trénink vám poslouží běžecký pás MASTER F-10, který má spoustu skvělých vlastností, díky kterým si budete moci zvolit svůj trénink přímo podle vaší kondice a výdrže. Rovinka či kopec není žádný problém, jelikož sklon běhu si manuálně můžete zvolit sami, stejně tak jako máte na výběr z 15 programů.

Krásně a jednoduše si budete moci i hlídat správnou tepovou frekvenci při běhu, jelikož rukojeti obsahují snímače tepové frekvence pro co nejintenzivnější trénink.

Vaše přebytečná kila a špíčky budou s každodenním tréninkem na tomto běžeckém pásu MASTER F-10 mizet jedna radost a  Vy se budete pyšnit dokonalou postavou, po které jste vždy snili.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang