Spousta knih v jedné

TV, foto, audio-video

Spousta lidí co cestuje veřejnou dopravou využívá čtení knih ke krácení dlouhé chvíle. Klasická kniha má své kouzlo. Avšak při cestování se kniha může stát spíše přítěží. S vývojem doby ale přicházejí moderní technologie jako např. elektronické knihy. Čtenáře nadchne zejména díky velikosti, lehké váze a množství knih v jednom.

Není nic lepšího než ušetřit svá záda zbytečným taháním těžkých knih. Využijte elektronické čtečky knih Pocketbook Touch 622. Tato kvalitní čtečka elektronických knih v sobě kombinuje ty nejlepší a nejdůležitější charakteristiky dnešní moderní čtečky. Displej 6”, s rozlišením 800×600 pixelů, je vyroben na základě technologie “elektronického papíru” E Ink. tzn. vizuální shodu s papírovou stránkou. Tedy že displej je neaktivní, používá se pouze odražené světlo. U těchto displejů nedochází ke kmitání, tudíž se vaše oči při čtení unaví méně než u klasických PC. Ovládání je velmi snadné díky dotykovému displeji.

Čtenáři využijí hlavně vnitřní pamět 128 MB pro desítky knih. Pokud Vám paměť nestačí, je zde slot pro microSD karty. Pro přenos dat je zde USB slot. Čtečka Pocketbook Touch 622 využijete klidně i v internetové kavárně díky připojení Wi-Fi. Kromě toho čtečka vydrží až 8 000 stran, téměř měsíc bez využití Wi-Fi. A teď to nejlepší, čtečka podporuje až 15 textových formátů a funkci převodu textu do mluveného slova Text-to-Speech, která přečte knihu ve 4 jazycích z 26 dostupných pro stahování z webu.

Chcete ušetřit místo v policích doma? Být moderní? Mít desítky knih v jedné “elektronické knize”? Pořiďte si čtečku Pocketbook Touch 622!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang