Stříkací pistole top

Dílna, stavba a zahrada

Firmy BOSCH a Metabo se zabývají výrobou kvalitního a spolehlivého ručního nářadí, které nikdy nezklame. Jako jeden z jejich dalších výrobků nabízíme stříkací pistole, se kterými budete zajisté spokojeni. Pokud potřebujete něco nastříkat barvou, stříkací pistole jsou určeny právě pro vás. Pistole jsou skvěle ergonomicky tvarované a manipulace s nimi je tudíž velice snadná. Zajisté budete mile překvapeni, protože nezanechávají žádné šmouhy.

Jaké stříkací pistole nabízíme a k čemu slouží?

S pistolemi na barvy pohodlně nalakujete jakýkoli povrch. Tavné pistole, které v kategorii nářadí také nabízíme, zase budou skvěle lepit ozdoby a zvládnete s nimi jakoukoli dekoraci, i náročnější. Stříkací pistole jsou bezkonkurenčními pomocníky, kteří vám pomohou v práci tak efektivně, že budete hotovi v několika minutách a výsledky budou skvělé!

Pistole jsou vyrobeny z velice lehkých materiálů, tudíž s nimi můžete pracovat dlouhou dobu bez toho, abyste se cítili unaveni. Stříkací pistole určitě užijete také při jemné práci a při tvoření jakýchkoli detailů na jakýchkoli plochách. Ať lakujete jakýkoli povrch, stříkací pistole se vám zkrátka budou hodit.

Jaké funkce mohou stříkací pistole mít?

Pistole se velice snadno čistí a udržují. Jejich revoluční funkce zefektivní vaši práci tak, že bude daleko rychleji hotová a přitom nevynaložíte skoro žádné úsilí! Stříkací pistole mohou disponovat několika stupňovou tryskou, systémem uložení hadice a kabelu, klidovou polohou pro pracovní přestávky, nízkou hmotností či několikastupňovou regulací množství barvy. Stříkací pistole nanášejí barvu velmi jemně, dokonce umí nanášet i malé množství barevné mlhy. Prodloužená rukojeť zajistí ještě pohodlnější obsluhu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang