Stylové rádio od značky Philips

TV, foto, audio-video

Není žádnou novinkou, že značka Philips lpí nejen na kvalitě svých výrobků, ale také nezanedbává design. Není pak divu, že z obyčejného rádia, dokáže udělat designový kousek, který není potřeba schovávat někam do police, ale naopak ho budete vystavovat na obdiv!

Originální design a jednoduché ovládání, to je rádio Philips AE2430! Stiskuntím jediného tlačítka se z rádia rozline vaše oblíbená stanice s dokonale čistým zvukem. Díky digitálnímu ladění a 20 předvolbám je zvuk dokonalý a ovládání jednoduché! Rádio klasického tvaru je doplněno o velký podsvětlený LCD displej, který je perfektně viditelný i za špatného osvětlení.

Rádio Philips AE2430 má vestavěné hodiny a také konektor stereo sluchátek, takže pokud vaše hudba není třeba večer  již vítaná, můžete si ji pouštět soukromě. Díky svým rozměrům a možnosti napájet rádio i bateriemi se z něj stává mnohem univerzálnější rádio než si myslíte.

Ať už domů, do práce, na zahradu, či chalupu, všude bude ideálním rádio Philips AE2430. Všude bude dělat parádu a vydávat dokonalý zvuk! Není třeba již hledat žádnou alternativu.

Historie rádia

Rádio je velmi důležitou součástí našeho každodenního života. V dnešní době přístupu k moderním technologiím bychom si mohli snadno zapomenout, jakým způsobem se rádio vyvíjelo, ale tato média mají velmi zajímavou historii.

V dalších letech se vynálezci a vědci snažili vylepšit a zdokonalit rádiovou technologii. V roce 1906 bylo ve Spojených státech zahájeno pravidelné vysílání rádiových stanic pro veřejnost. Brzy na to se rádio stalo běžným způsobem komunikace a zábavy.

V průběhu 20. století se rádio neustále rozvíjelo. Byly vyvinuty lepší technologie a vysílací stanice začaly vysílat nejenom hudební programy, ale také zpravodajství, pořady a reklamy. Rádio si získalo velkou popularitu a stalo se nedílnou součástí každého domova.

Velkým milníkem v historii rádia byla nástup digitálního vysílání. Digitalizace rádia přinesla mnoho výhod jako vyšší kvalitu zvuku, možnost vícekanálového vysílání a možnost poslechu rádia prostřednictvím internetu. Rádio se tak stalo ještě dostupnější a rozšířilo se do celého světa.

Dnes máme k dispozici mnoho různých typů rádií – klasická rozhlasová rádia, která lze naladit na různé stanice, ale také internetová rádia, kde si můžeme vybrat konkrétní žánr hudby či poslouchat programy z celého světa.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang