Stylové rádio od značky Philips

TV, foto, audio-video

Není žádnou novinkou, že značka Philips lpí nejen na kvalitě svých výrobků, ale také nezanedbává design. Není pak divu, že z obyčejného rádia, dokáže udělat designový kousek, který není potřeba schovávat někam do police, ale naopak ho budete vystavovat na obdiv!

Originální design a jednoduché ovládání, to je rádio Philips AE2430! Stiskuntím jediného tlačítka se z rádia rozline vaše oblíbená stanice s dokonale čistým zvukem.

Díky digitálnímu ladění a 20 předvolbám je zvuk dokonalý a ovládání jednoduché! Rádio klasického tvaru je doplněno o velký podsvětlený LCD displej, který je perfektně viditelný i za špatného osvětelení.

Rádio Philips AE2430 má vestavěné hodiny a také konektor stereo sluchátek, takže pokud vaše hudba není třeba večer  již vítaná, můžete si ji pouštět soukromě. Díky svým rozměrům a možnosti napájet rádio i bateriemi se z něj stává mnohem univerzálnější rádio než si myslíte.

Ať už domů, do práce, na zahradu, či chalupu, všude bude ideálním rádio Philips AE2430. Všude bude dělat parádu a vydávat dokonalý zvuk! Není třeba již hledat žádnou alternativu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang