Účinné quartzové vytápění – Topidlo Bionaire Tansun Carnival

Dílna, stavba a zahrada

Quartzové topidlo – to není jen reklamní tahák na lidi, kteří si za neznámý termín u jinak běžného výrobku připlatí pár tisícovek navíc. Quartzová topidla představují moderní a mnohem účinnější typ topidel, které svou účinností vysoce převyšují konvekční či teplovzdušné soustavy. Společnost Bionaire na náš trh dodává kvalitní quartzová topidla značek Tansun a Burda, které také najdete v nabídce Nakupky.cz. Dnes vám představíme hlavní výhody těchto topidel a blíže se podíváme na model Tansun Carnival.

Quartzové topidla fungují na principu infračerveného záření s vlnovou délkou 1200 nm. S fyzikálními aspekty vás zde nebudeme zatěžovat, nicméně díky specifickému principu jsou quartzová topidla až 2,5 násobně účinnější oproti stávajícím infračerveným zářičům. Quartzová topidla se vyznačují konceptem vytápění, které pracuje  s tzv. “slunečním efektem”. Dochází tak k ohřevu přímo lidí nebo objektů a ne vzduchu mezi nimi. Elektrická energie je zde využíváná z 92% na přeměnu v teplo. Zbytek je využit pro světlo. Nedochází tedy k plýtvání a ztrátám (například prouděním vzduchu) jako u jiných způsobů vytápění.

Model quartzového topidla Bionaire Tansun Carnival se vyznačuje moderním vzhledem. Je určené pro menší vnitřní prostory domácností, vhodně do 4 m2 (cca 2 m délka a 1,8 výška umístění topidla). Je vybaveno speciálním, vysoce kvalitním reflektorem pro optimální výstup tepla. Mezi hlavní výhody tohoto topidla, ale i ostatních  modelů z řady Bionaire, patří nejúspornější dostupné infra vytápění, absolutní čistota a bezhlučnost. Samozřejmostí je snadná instalace a údržba.

Široká škála modelů quartzových topidel zajišťuje maximální flexibilitu při výběrů. vyberte si to nejvhodnější topidlo z naší nabídky. V dílně nebo v koupelně vám určitě nejednou přijde vhod.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang