USB ořezávatko

Novinky

Zlomila se vám tužka? Každý z nás tuhle situaci určitě zažil a nejednou nám tekly nervy nad tímto nezdarem…Nebaví vás pracně ostrouhávat psací potřeby a ještě nakonec s tím efektem, že se stejně tuha znovu zlomí???

My jsme pro vás našli ideální řešení…Představujeme vám novinku na našem trhu! USB ořezávátko! Tato šikovná věcička vám velmi snadno a rychle pomůže, ušetří vaše nervy a nezdarné strouhání…Ořezávátko funguje na principu USB konektoru, poté už stačí pouze vložit psací potřebu a ořezávátko se automaticky spustí a váš hrot ideálně naostří.

Tak neváhejte a udělejte si radost s touto šikovnou hitovkou vhodnou samozřejmě také jako dárek například pro školáky či jiné pracanty.

Klíčová slova: HI-00187, novinky

Rubriky článků

Víte, že Vám zboží po Praze doručíme již od 69 Kč vč. DPH?.

Kvalitní autobaterie máme skladem a ihned k odběru.

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang