Adata

Značky

Společnost ADATA Technology Co., Ltd. byla založena v květnu 2001 a jejím cílem je poskytovat paměťová řešení. Společnost ADATA se během uplynulých let stala přední značkou pamětí.

S podporou technických znalostí, nejmodernějších výrobních zařízení a špičkových služeb zákazníkům nabízí ADATA kompletní paměťová řešení včetně modulů DRAM, USB flash disků, paměťových karet, SSD disků a přenosných pevných disků.

Díky neustálým inovacím a vývoji produktů, které překonávají očekávání zákazníků, získala společnost ADATA mnoho nejuznávanějších mezinárodních ocenění, včetně národní stříbrné ceny za vynikající design na Tchaj-wanu, japonské ceny G-MARK (Good Design Award), ceny CES Innovations Award v USA, ceny iF Design a ceny red dot design award v Německu.

Mladý podnik s pozoruhodným růstem

Společnost ADATA, která začínala v roce 2001 s pouhými 20 zaměstnanci, byla od samého počátku malou firmou s velkými sny. Závazek společnosti stát se celosvětovým lídrem v poskytování pamětí DRAM a aplikačních produktů Flash vedl k tomu, že se ADATA odlišila od konkurence svou snahou o profesionalitu, know-how v oboru a poutavý design výrobků.

Společnost ADATA věnuje zvýšenou pozornost výběru klíčových paměťových komponent a dodržuje přísné výrobní specifikace, procesy kontroly kvality a směrnici EU o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních (RoHS). Společnost ADATA obdržela certifikaci ISO 14001 týkající se environmentálního managementu a IECQ QC080000 týkající se požadavků na systém řízení procesů s nebezpečnými látkami. Tato opatření dokládají odhodlání společnosti ADATA poskytovat nejbezpečnější, nejúčinnější, nejstabilnější a nejkompatibilnější vysoce výkonné paměťové produkty. Neochvějný přístup společnosti ke společenské odpovědnosti firem (CSR) má zásadní význam v době, kdy ADATA usiluje o rychlý růst, a klade tak stejný důraz jak na ochranu naší Země, tak na to, aby zůstala ekologickým podnikem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang