Váš trávník vám budou závidět i angličtí lordové – Motorová sekačka Hecht 546 SH

Dílna, stavba a zahrada

Možná že i vy toužíte po krásném zeleném trávníku bez jakékoliv vady na kráse. K tomu vede poměrně dlouhá cesta lemovaná pravidelným přihnojováním, zaléváním a sečením. Alespoň s tím posledním vám může pomoci kvalita značky Hecht.

Motorová sekačka Hecht 546 SH vám umožní si posekat trávník přesně dle vašich představ. Můžete si nastavit výšku sekání v rozmezí 25-75 mm. Kvalitiní 4taktní motor o výkonu 4HP zvládne i tužší trávu. Pracovní záběr 46 cm je dostačující pro větší plochy.

Když už zmiňujeme plochu, tato sekačka je vhodná až pro 1200m2. Každého zahradníka také určitě potěší ocelové šasi, které je zárukou dlouhé životnosti a poměrně velký sběrný koš – 75 l. Nicméně hlavní výhodou je ten fakt, že u motorové sekačky nemusíte dávat pozor na různé kabely, nemusíte shánět další a další prodlužovačku, protože se se sekačkou nedostanete za roh garáže.

Na Nakupka.cz si k této motorové sekačce Hecht 546 SH s můžete dokoupit servisní sadu Hecht či 10ti litrový kanystr na benzín. Zdarma však dostanete měsíce spokojenosti s tímto produktem, které přislibuje velice kladné hodnocení zákazníků, kteří již tuto sekačku vlastní. A to vše za příznivou cenu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang