VÁŠEŇ VELKOMĚSTA NY DKNY Red Delicious Man

Parfémy, kosmetika a zdraví

Rozkošná ale mužská! To je vůně DKNY Red Delicious. Je drzá a sexy. K čemu je nablýskané “fáro”, když jeho majitel zvolí nevkusně “levnou” voňavku. Parfém je nezbytným doplňkem i u mužů. Je to doplňek, který upoutává nebo odpuzuje. DKNY Red Delicious je vůně za níž se slečny otáčí a omámí všechny smysly.

Donna Karen New York = DKNY. Značka, za kterou se skrývá opět žena činu. Žena s netradičně elegantní schopností komponovat vůně. Dona Karen je známá v oblasti módy, kosmetiky i parfému. Její vůně jsou nadčasové, smyslné a plné energie. Dodají vám sebedůvěru.

DKNY Red Delicious Man EDT, 100 ml je zralým parfémem pro muže, kteří vědí co chtějí. V tomto rudém flakonku se mísí kořeněná vůně koňaku, přitažlivá vůně africké kávy a rumu, které doplňují typické vůně jemných dřevin a navrch osvěžující mandarinka. Trochu troufalá a odvážná kompozice vůní splňuje všechny předpoklady pro šmrncovního a aktivního muže. Nepotřebujete “nablýskanou káru” ani “byt na Mannhatnu”, upoutejte ženu provokativní vůní. Není nic víc sexy než přitažlivý pánský parfém.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang