Věrný parťák na běhání

TV, foto, audio-video

Lanaříte občas své kamarády, aby si šli s vámi zaběhat nebo zajezdit na kolečkových bruslích? Stále ale buď někdo nemá čas, brusle, síly nebo ani chuť? Sport ve dvou je milé zpestření a hnedka to lépe utíká.

Ale nechte doma nespolehlivé nebo líné kamarády a klidně vyražte sami, budete totiž mít toho nejspolehlivějšího parťáka na jakýkoli sport.

Jmenuje se Philips SoundDot SA4DOT02BN a je v modrém, růžovém a bílém provedení. Je to MP3 která je jako šitá na vyznavačům všemožného pohybu. To nejdokonalejší je jeho design, jednoduchý, originální a navíc ještě praktický.

Za jeho zajímavým vzhledem se totiž skrývá užitečný klips, kterým MP3 přehrávač velmi pevně připevníte k oděvu a nemusíte se bát, že vám někdě vypadne nebo se zdržovat hledáním mikiny s kapsou.

Tenhle chytrý MP3 přehrávač nepotřebuje žádný displej, při sportu je nutné hlavně jednoduché a intuitivní ovládání, kdy stačí jen zmáčknout tlačítko a nastavit ten správný hudební a sportovní rytmus. Namísto displeje, je Philips SoundDot SA4DOT02BN vybaven zvukovými a LED indikátory, které vás snadno informují o zvolených funkcích.

Vytrvalé sportovce jistě potěší kapacita baterie až 6 hodin a pokud jdete sportovat narychlo a váš MP3 přehrávač je zrovna vybitý, stačí jen 6 minut nabíjení na to, aby přehrával hudbu celou hodinu.

Kapcita paměti jsou 2GB, což je kapacita na přibližně 450 skladeb. Součástí přehrávače Philips SoundDot SA4DOT02BN jsou i sluchátka. K MP3 není třeba ani žádných další kabelů pro přenos skladeb z PC nebo nabíjení, díky chytře integtrovanému vstupu USB ji lze do PC připojit rovnou.

Nebuďte ničím omezeni při vašem sportování, ať už je to jakýkoli typ sportu. Malá hmotnost, perfektní uchycení, jednoduché ovládání a spousta hodin hudby – přesně tohle všechno je Philips SoundDot SA4DOT02BN.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang