Věrný společník na cesty

TV, foto, audio-video

Pokud sháníte kvalitní multimediální přehrávač s malými rozměry, tak Přehrávač iRiver S100 4GB, černý splní veškeré Vaše požadavky!

Přehrávač iRiver S100 4GB, černý je neuvěřitelně přizpůsobivý produkt. Pro každé menu si můžete navolit vlastní pozadí a jinými způsoby si modifikovat uživatelské rozhraní. Obrazovka s uhlopříčkou 2,83 palců spolu s ultratenkým designem a váhou pouhých 77 gramů zajišťují skvělý design. Přehrávač iRiver S100 4GB, černý se velmi lehce ovládá pomocí 4 směrového ovládacího tlačítka s potvrzovacím tlačítkem. Pomocí nich se dá Přehrávač iRiver S100 4GB, černý bez problémů ovládat pouze jednou rukou.

Pokud Vám 4GB paměť příjde málo, tak Přehrávač iRiver S100 4GB, černý má slot na paměťovou kartu až do kapacity 32GB! Při dlouhých cestách jistě oceníte dlouhou výdrž přehrávače, neboť vydrží až 42 hodin přehrávání hudby a 7,5 hodiny přehrávání videa. Navíc nemusíte převádět videa do speciálních formátů, neboť Přehrávač iRiver S100 4GB, černý si poradí s většinou běžných formátů.

Přehrávač iRiver S100 4GB, černý je vhodný pro všechny, kteří touží po pěkném a kvalitním multimediálním přehrávači.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang