Zachyťte zážitky z cest

TV, foto, audio-video

Chystáte se s rodinou či přáteli na nějaký větší výlet autem? Tak proč cestu nezdokumentovat? Budete mít hezkou památku a po nějaké době určitě rádi zavzpomínáte na cestování do různých končin. Vše, co k tomu potřebujete je nějaká šikovná autokamera. Ta najde využití nejen na cestách, ale například i na záznam adrenalinových zážitků při sportovních automobilových závodech či dobrodružných expedicích.

Dnes pro vás máme tip na autokameru iGET F80 HD GUARD, která spolehlivě zachytí vaše cestování. Nahraný záznam v HD kvalitě může posloužit také jako svědek při řešení dopravních nehod a pojistných událostí, nebezpečného chování řidičů na silnicích nebo pro jakoukoliv jinou trestnou činnost. Zkrátka šikovná věcička do vašeho auta. Záznam můžete pořídit dokonce i v noci, a to díky 4 infračerveným diodám, které se automaticky spustí při snížené viditelnosti.

Autokamera disponuje vestavěným mikrofonem pro záznam zvuku. Pomocí reproduktoru můžete poté zvuk i přehrát. A co víc? Autokameru iGET F80 HD GUARD lze využít nejen pro záznam videa, ale také k fotografování. Nahraný záznam či pořízené fotografie si můžete prohlížet na velkém 2,7″ displeji. Pomocí přibaleného USB kabelu poté videa a fotky snadno nahrajete do vašeho PC. Můžete pak své blízké pobavit veselým videodeníkem z vašich cest nebo sdílet zážitky na Facebook.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang