Zdá se Vám bonboniéra jako nudný dárek? Kdepak! Může tomu být i jinak

Novinky

Vánoce, období rozdávání a dostávání dárečků je za námi. Někdo si řekne “konečně”, někdo smutně povzdychne “už”. Nějaké to vymýšlení dárků pro své blízké nás ale čeká i nadále. Nejednou za rok nás ale ještě potkají nějaké ty narozeniny, svátky nebo třeba výročí.. A každá taková příležitost si zaslouží originální dárky! Jaké například? Tak se pojďte nechat trochu inspirovat…

Možná Vám náš tip bude připadat na první pohled poněkud nudný, fádní a rozhodně ně originální. Vždyť bonboniéry a čokoládové sladkosti se rozdávají ženám už od nepaměti a pro muže je opravdu typickým dárkem nějaká ta láhev alkoholického moku…

Ale taková “bonboniérka” Chocoholics, zkrátka není jen tak obyčejná. Vašim blízkým, kteří rádi mlsají je těžké se zavděčit, obzvláště když se na trhu objevují tak velký sortiment různých sladkostí. Překvapit a potěšit může být v takovém případě opravdu složité. Chocoholics Vám tak přináší kombinaci 12 tyčinek pravé plantážové čokolády Rausch, navíc v originální dřevěné kazetě. Čokoláda Rausch je známá svou kvalitou, která je spojována s opravdu kvalitními kakaovými boby pěstovanými na těch nejkvalitnějších plantážích světa. Luxusní dárek Chocoholics lze zakoupit ve variantě hořké a mléčné!

Velmi dobrou a kvalitní čokoládu prodává také eshop LeChocolat. Zde lze nalézt velmi kvalitní čokolády, které zaujmou jak chutí, tak vzhledem. Nákupem zákazníci podpoří malé výrobny čokolád nebo přímo manufakturu přímo v srdci Prahy.

A co například koupit budoucímu tchánovi, když o něm tak málo víte? Pokud to zrovna není vyléčený alkoholik, jistě se vyšvihnete nějakou tou lahvinkou. Opravdu ale ne žádný rum, zelenou či kontušovku, to si možná nechte na později. Dojem můžete udělat například originálním šampaňským Mailly Grand Cru, které je navíc doplněno i 2 sklenkami a ozdobeno dárkovou kazetou.

Typické dárky nemusí být nutně nudné a fádní, chce to jen trochu pátrat! Další luxusní dárky samozřejmě naleznete na Nakupka.cz!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang