Akumulátorové svítilny Narex

Dílna, stavba a zahrada

Narex je česká firma, která se specializuje na výrobu a distribuci nářadí a řemeslných nástrojů. Firma Narex je známá svou dlouhou historií v oboru a kvalitními výrobky, jako jsou kladiva, dláta, pilky, šroubováky a mnoho dalšího.

Narex je ceněný výrobce jak v České republice, tak i v zahraničí. Jeho výrobky jsou dostupné pro profesionály i amatéry v oblasti stavebnictví, truhlářství a dalších řemeslných odvětví. Tato společnost se může pochlubit tradicí více jak 65 let spolehlivé výroby v oblasti elektromotorů a elektronářadí. Jejím výrobkům tak můžete určitě důvěřovat.

Ať už je to práce v dílně nebo kdekoliv jinde, k jejímu perfektnímu průběhu krom pečlivosti a koncentrace je potřeba také pořádné světlo. Společnost NAREX patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí.

AKU svítilny Narex

V jejím katalogu naleznete také šikovné a účinné AKU svítilny, se kterými se na svět budete dívat “třetím okem”. V nabídce této firmy jsou dva modely AKU svítilen a to model AS 12-3 a AS 14-3.

Model AS 12-3 disponuje třemi režimy svícení pro řemeslné, domácí a použití pro volný čas. V prvním režimu vás oslní vysoce svtivé LED diody pro prosvětlení tmavých prostor. Ve druhém můžete zvolit blikání LED diod (v kombinaci s oranžovým krytem LED svítilny je blikání výstražného charakteru) . Třetí režim pak nabízí reflektor s kryptonovou žárovkou pro běžné použití.

Pro maximální pohodlí slouží pět poloh pro naklopení reflektoru do požadovaného směru a tak si skutečně posvítíte kam a na co přesně potřebujete. Bezpečné použití svítilny zajistí velká odkládací plocha pro stabilní postavení anebo výsuvný hák pro praktické zavěšení svítilny. Druhý model AS 14-3 nabízí všechny výhody modelu AS 12-3, přičemž odkládací plocha je více protáhlejší, a tudíž zajišťuje ještě větší zajištění stability.

Technické parametry obou modelů svítilen je pak totožné: 15 LED diod “pod kapotou”, napětí 14,4 V, úhel naklopení od 30 do 110 stupňů. Hmotnost je pouhých 0,25 kg u modelu AS 12-3 a 0,35 kg v případě modelu AS 14-3.

Další výrobky Narex

Narex je známý svou širokou škálou výrobků v oblasti nářadí a řemeslných nástrojů. Některé z produktů a oblastí, ve kterých Narex vyniká, zahrnují:

  1. Dláta: Narex vyrábí různé typy dlát pro truhláře a řemeslníky. Dláta této značky jsou obvykle ceněna pro svou kvalitu a ostrost.
  2. Kladiva: Narex vyrábí různé druhy kladiv, včetně truhlářských kladiv, kovářských kladiv a dalších. Tyto nástroje jsou oblíbené mezi profesionály i amatéry.
  3. Pily: Společnost Narex produkuje různé typy pil, včetně ručních pil, jemných pil, pil s tvrdmetovými zuby a dalších, které jsou vhodné pro různé řemeslné účely.
  4. Šroubováky: Narex nabízí širokou škálu šroubováků, včetně šroubováků s různými druhy hlav a rukojetí. Tyto šroubováky jsou vhodné pro montážní a opravářské práce.
  5. Řezací nástroje: Společnost Narex vyrábí také různé řezací nástroje, včetně nožů a dalšího nářadí, které jsou užitečné pro práci s dřevem a dalšími materiály.

Narex je známý svou pečlivou výrobou a vysokými standardy kvality, což z něj činí oblíbeného výrobce nářadí jak v České republice, tak i v mnoha dalších zemích. Jejich produkty jsou běžně dostupné v specializovaných obchodech s nářadím a řemeslnými potřebami.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang