Pohoupejte se

Dílna, stavba a zahrada

S létem a krásným počasím konečně přišla možnost trávit čas venku. Fandové letních sportů se zas určitě vyřádí na kole, bruslích nebo třeba někde na koupališti. Pokud ale mezi ně nepatříte a radši třeba relaxujete na zahradě s rodinou či přáteli, tak můžete vaše pohodové chvíle ještě o něco vylepšit, a to skvělou houpací sítí, na které si příjemně poležíte a odpočinete.

Dnes pro vás máme tip na jednu takovou. Jedná se o houpací síť Jobek Aruba, kterou můžete dostat ve čtyřech překrásných barevných provedeních. Zřetelným rysem klasických houpacích sítí je využití bočních dřevěných zakladačů “tyčí”, které udržují síť otevřenou.

Tato houpací síť nemá žádný problém s vystavením venkovnímu prostředí, jelikož je vyrobena z vysoce odolné tkaniny s fleecovým polstrovaným potahem, která vyniká svými jedinečnými vlastnostmi. Použitý patentovaný syntetický materiál má dokonalejší vlastnosti než mají přírodní vlákna.

Vzhledově a měkkostí je k nerozeznání od bavlny, přičemž ale může být vystaven dešti, slunci, větru a dokonce i mrazu, aniž by byl porušen jeho vzhled, pevnost, odolnost a trvanlivost.

Tato houpací síť je ideální na zahradu, terasu i do vlhkých prostor. Pokud máte obavy, kolik taková síť unese, tak můžete být naprosto v klidu, její nosnost je totiž 160 kg.

Houpací síť Jobek Aruba si zajisté oblíbí i děti. Využití zkrátka určitě najde a na vaší zahradě se určitě neztratí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang