Asimov by měl radost – roboti na Nakupka.cz

Spotřebiče

Kdo znáte tvrobu I. Asimova, jistě jste seznámeni se třemi zákony robotiky. A i když Will Smith musel ve filmu Já, Robot řešit několik robotických rebelů, nám můžete věřit, že námi prodávaní roboti jsou naprosto loajální a ony tři zákony dodržují naprosto přesvědčivě. Představujeme vám Robosapiena, Roboquada a Roboraptora.

Možná vás doteď děsila představa robotů-domácích mazlíčků, ovšem vůbec se jich nemusíte bát. Současná technika je natolik dokonalá, že i roboti dokáží takřka věrně napodobit živé tvory. Je s nimi navíc výborná zábava. Jediné riziko tu je, koupíte-li je pro své ratolesti, možná se s nimi o nové robotické kamarády nebudete chtít dělit : )

Prvním z robotů, které vám dnes představíme, je Robosapien. Jde o prvního z humanoidních robotů na trhu. Je téměř živý! Má rychlé, plně funkční paže se dvěma tipy úchopu a celkem 67 předprogramovaných funkcí včetně sebrání, hození, kopnutí, rozmachu, tance, prdění, říhnutí, rapování a 6ti speciálních kung-fu pohybů. Robosapien také plně ovládá mezinárodní jeskyní nářečí: naprogramovatelné jsou u něho reflexy doteků, sebrání, kopů a zvuků.

Dalším z naší spořádané robotí rodinky je Roboquad. Jde o zvídavého robota s unikátním pohybovým aparátem a sofistikovaným sensorem překážek. Roboquad interaktivně reaguje na vzdálenost tří metrů a orientuje se pomocí IR skeneru a zvukového sensoru. Je také prvním seriově vyráběným Anthorpodem. Získal ocěnění Gold Seal Award na známém hračkářském festivalu v Oppenheimu a rovněž byl oceněn iParenting Media Award 2007, kde byl označen jako “Outstanding Product”.

Posledním v naší skvělé nabídce je Roboraptor. Dinosuaři jsou totiž zpět a potulují se po zemi právě jako Roboraptoři, kteří se pohybují pomocí realistických biomorfních pohybů. Rooboraptor umí plynulým dvounohým pohybem chodit, běhat a útočit. Dále realisticky otáčet hlavou a krkem, švihat ocasem a dále má tři módy: lovec, ostražitý a hravý.

V popisu jednotlivých robotů se dozvíte další informace.

Další originální dárky naleznete v naší nabídce. Neváhejte tedy a udělejte si radost díky našemu obchodu!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang