Autosedačky top

Auto-moto

Dětské autosedačky patří k povinné výbavě řidiče, který v autě převáží děti. Nakupka.cz nabízí kvalitní dětské autosedačky, které jsou rozděleny dle váhových kategorií dítěte – autosedačky 0-13kg, 0-18kg, 9—18kg, 9-36kg a 15-36kg. Vybírejte tedy podle váhových předpokladů vašeho děťátka. Kromě autosedaček zde naleznete také různá příslušenství. Tyto, námi nabízené produkty, jsou velice kvalitní, vždyť značku jim propůjčily známé firmy, jako je např. Compass, JBD či Romer.

Jaké autosedačky nabízíme?

V této kategorii, kromě autosedaček, můžete zakoupit i opěrky hlavy, držáky nápojů či klasické podsedáky. Autosedačky jsou většinou velice jednoduché na instalaci a ani při jejich manipulaci nemusíte vynakládat zvýšené úsilí. Nabízíme autosedačky různých barev a designů. Bojíte se, že se vašemu miminku v autosedačce nebude líbit? Co takhle opatřit mu sedačku v podobě roztomilého leoparda? Nového kamaráda se vaše miminko určitě nezřekne. Autosedačky zajišťují optimální ochranu ze všech stran a komfort.

Jaké funkce mohou autosedačky mít?

Pro zvýšené bezpečí vašeho dítěte byste měli tomuto odstavci věnovat zvláštní pozornost. Autosedačky, vybavené systémem proti převrácení, zmírňují pohyb dítěte směrem vpřed a snižují hodnoty zatížení v případě nehody. Tento systém spojuje dětskou sedačku s upevňovacími body a riziko chybné instalace je zcela minimalizováno. Kvalitní autosedačky chrání před bočním nárazem díky bokům s hlubokým polstrováním. Barevný ukazatel zobrazuje, zda jsou zajišťovací ramena bezpečně zaklapnuta. Větrací kanálky v zadní části, kterými některé autosedačky mohou disponovat, zlepšují cirkulaci vzduchu. Vaše děťátko bude naprosto v bezpečí!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang