45cm úzké myčky nádobí

Bez myčky na nádobí se pořádná kuchyně neobejde. Myčky se dodávají v různých velikostech. Tento článek se zaměřuje na úzké 45centimetrové myčky. Jak si poradit s výběrem úzké myčky na nádobí?

60cm široké myčky nádobí

Ti, kdo hledají širokou 60 centimetrovou myčku na nádobí, mají na výběr z portfolia mnoha různých značek. Ty se ovšem liší co do kvality i ceny. Jak vybrat tu pravou myčku na nádobí, která poskytne kvalitní služby a dlouho vydrží?

Dávkovače mýdla

Říká se, že čistota je půl zdraví, a dávkovače mýdla představují elegantní a hygienický způsob, jak udržovat čistotu rukou. Co je před nákupem dávkovače mýdla potřeba vědět a jak nakoupit co nejvýhodněji?

Čističky vzduchu

Polétavé částice, prach, smog a dokonce i bakterie a viry. To vše padne za oběť kvalitní čističce vzduchu. Jak vybrat čističku vzduchu, která zbaví pokoj všech nečistot a nastolí zdravou a neposkvrněnou atmosféru?

Čističe oken

Zaneřáděných oken si každý všimne hned na první pohled a rozhodně nejsou pro nikoho dobrou vizitkou. Naštěstí existuje nepřeberné množství různých čističů oken, které dovedou tento problém jednoduše vyřešit. Jaké čističe fungují nejefektivněji a nejspolehlivěji?

Chladící vitríny

Chladící vitríny se perfektně hodí do cukrárny, kavárny či bistra. Poskytují zákazníkům možnost prohlédnout si delikátní dorty či skvělé sendviče. Jak si poradit s nákupem chladící vitríny a na jaké klíčové parametry se zaměřit?

Chladící skříně

Chladící skříně nesmí v žádném gastronomickém provozu chybět. Co je o chladících skříních potřeba vědět, jak si poradit s jejich výběrem a na co si dát pozor?

Bezsáčkové vysavače

Bezsáčkové vysavače používají ke skladování odpadu namísto sáčků sběrnou nádobu. Z toho plyne jejich hlavní výhoda: odpadá starost s kupováním sáčků. Jak si poradit s výběrem nového bezsáčkového vysavače?

Americké ledničky

Americká lednička se hodí především do větších domácností. Její hlavní předností je totiž velký objem. Z dalších charakteristických vlastností nelze nezmínit fakt, že je osazena dvoukřídlovými dveřmi. Čím dalším se americká lednička vyznačuje a jak se zorientovat při jejím výběru?

Alkoholtestry

Pokud si člověk dopřeje pivo či dvě k obědu, po pár hodinách pravděpodobně již nebude pociťovat žádné účinky. I přesto je ovšem možné, že má alkohol pořád přítomný v krvi. To se může zle vymstít, když v takové situaci sedne za volant. Proto je vhodné mít s sebou v autě vždy alkoholtester. Jak vybrat ten… Pokračovat ve čtení Alkoholtestry