Bílá technika

Více informací

Nabídka v patře bílé elektro je zaměřená na produkty do kuchyně, do koupelny nebo do kanceláře

V naší nabídce nemůžou chybět pračky, sušičky a žehličky. Výhodné nabídky jsou i v akčních setech volně stojících spotřebičů. Další obsáhlou skupinu tvoří myčky nádobí, které jsou rozděleny dle šířky na 60cm široké myčky nádobí a 45cm úzké myčky nádobí.

Nejoblíbenější značky ve zmíněných skupinách jsou pračky Whirlpool a sušičky prádla Elektrolux. Do kuchyně jsou nejčastěji kupované myčky nádobí Elektrolux, myčky nádobí Whirlpool, ale také myčky nádobí AEG. Po vyprání přichází řada na žehličky, kde velkou oblibu mají žehličky Philips a žehličky Braun.

Vestavěné spotřebiče jako varné desky, trouby či digestoře určené do kuchyně již nemusíte kupovat za drahé ceny v obchodech

Akční sety vestavěných spotřebičů nabízíme i jako jednotlivé produkty v sekcích varné desky, vestavné trouby a digestoře. Varné desky sklokeramické jsou v dnešní době asi nejoblíbenější. Vestavné trouby jsou rozdělené do kategorie vestavné trouby pro kombinaci, kde najdete trouby s ovládáním teploty varné desky na troubě a vestavné trouby samostatné, kde jsou umístěné varné trouby, které desku ovládat nemohou.

Zmíněná kategorie digestoře je rozdělena dle typu zavěšení odsavače par. Najdeme zde digestoře klasické, komínové digestoře, ostrůvkové, výklopné digestoře, výsuvné a digestoře zabudované. Bez příslušenství k digestořím by naše nabídka nebyla kompletní. Příslušenství stále rozšiřujeme a přidáváme nové položky.

Mikrovlnky a sporáky jsou v našich domácnostech naprostou samozřejmostí, a proto naše nabídka obsahuje všechny známé značky.

Drobné spotřebiče nám usnadňují každodenní vaření či práci v kuchyni, bez kuchyňského robotu, espressa, odšťavovače, fritézy nebo domácí pekárny si už život nedokážeme představit

Nejrůznější kráječe, mlýnky na maso či roboty používali již naše babičky. Technika šla dál a domácí pekárny, odšťavovače, espressa či kávovary používá s naprostou samozřejmostí generace naše. Domácí hranolky z fritézy, či sýrový toast s tatarkou přijde k chuti nám všem.

Pro hospodyňky jsme zařadily vysavače, pro švadlenky šicí stroje a pro zvídavé manžely meteostanice. Osobní hygienu u nás zastupují například epilátory, holící strojky nebo fény.

Slevy, akce, výprodeje, levné a ty nejlevnější ceny můžete u nás vždy najít. Porovnání cen produktů je u nás v akční nabídce velmi snadné.Pan Nákupka doporučuje

Novinky na Nakupka.cz

TOP kategorie

TOP značky

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží ...vše pro vaši domácnost
Nákupní košík
je zatím prázdný
↑ Nahoru
TOPlist