Budík, s nímž už zaručeně nikdy nezaspíte

Novinky

Pokud patříte mezi lidi, kteří mají problémy s raním vstáváním či někdy ani nezaregistrujete, že jste vypli zvonící budík – máme pro Vás pomoc – budíček se šokem.

Zkusme si představit následující situaci: Je ráno, spíte, zdá se Vám nějaký krásný sen a najednou promluví Váš budík svým nepříjemným „hlasem“! Tak ho samozřejmě zamáčknete, ale OUHA, řeknete si, že si ještě na 5 minut zdřímnete a rázem je z 5 minut celá hodina a vy jste zaspali! Nepříjemná situace, kterou nemálo z nás zažilo a stále zažívá. Co byste ale řekli tomu, že by Vás budík Váš kromě nepříjmeného „crrrrrrr“  vzbudil také malou elektrickou ránou při vypínání.

 Budík se šokem můžete koupit buď sami sobě, abyste předešli trapným a častým omluvám například v práci, za pozdní příchody, ale může sloužit i jako originální dárek pro příbuzené či kamarády, na které Vás již nebaví neustále čekat a poté poslouchat stále ty samé výmluvy. Přestože tento budík vypadá naprosto klasicky, tak při prvním použití dokáže pořádně překvapit.

Klíčová slova: HI-00006, novinky

Rubriky článků

Boxy HAKR mají současný design, aerodynamický tvar, jednoduché upínání.

Vánoce ještě nezačaly, ale nakupka.cz rozdává již nyní.

Kvalitní autobaterie máme skladem a ihned k odběru.

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang