Prádlo čisté a voňavé

Spotřebiče

Mít čisté, upravené, vonící oblečení je jednoduše společenskou nutností a slušností. Praní v ruce je občas nevyhnutelné, u většiny oblečení si ovšem práci můžete usnadnit s pračkou.

Vyberte si pračku, která vám ušetří čas, peníze a fyzické síly. Přesně takovou je BEKO WMB 61242 PT. Jedná se o volně stojící, předem plněnou pračku v bílé barvě. Co je opravdu důležité je, že disponuje energetickou třídou A++, díky níž je praní nejen ekonomické, ale i ekologické.

Má lehce čitelný LCD displej, využít můžete i dětský zámek, funkci odloženého startu a především taky volbu otáček na odstředění.

Pračka BEKO WMB 61242 PT nabízí dokonce 16 volitelných programů praní. Jedná se např. o program babycare určený na dětské prádlo nebo ekologický program ecoclean.

Výjimečným je program PET určený na odstranění zvířecích chlupů. Program ručního praní vás zbaví nutnosti prát prádlo ručně v umyvadle. Na každý program vyperete až 6 kilogramů prádla.

Hledáte-li pračku, která vám umožní prát ekologicky, za malé peníze a nabídne spoustu užitečných programů, pračka BEKO WMB 61242 PT je tu právě pro vás.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang