SodaStream penguin

Domácnost a nábytek

SodaStream penguin je nejlepší, nejelegantnější a nejvýkonnější výrobce sodovky. Tento designový přístroj přinese příjemné osvěžení během horkých letních dnů.

SodaStream je značka a zařízení, která umožňuje domácí výrobu perlivých nebo sycených nápojů, jako je sodovka, perlivá voda nebo jiné nápoje. Hlavním prvkem SodaStreamu je zařízení nazývané „soda sifon“.

Toto zařízení se skládá z tlakové lahve na oxid uhličitý, do které můžete přidat vodu, a speciálního mechanismu, který umožňuje přidávat oxid uhličitý do vody, čímž vytvoříte perlivý nápoj.

Jak funguje SodaStream

Proces použití SodaStreamu je jednoduchý. Voda se nalije do láhve, přidá se koncentrát nebo sirup na ochucení (nebo lze pít pouze sycenou vodu bez příchuti), a poté se pomocí tlakové lahve přidá oxid uhličitý do vody. To vytvoří perlivý nápoj podle vaší preference co do síly perlivosti.

SodaStream je oblíbený pro svou ekologii, protože eliminuje potřebu nákupu plastových lahví nebo plechovek s nápoji, což pomáhá snižovat odpad. Navíc umožňuje přizpůsobit si chuť a perlivost svého nápoje podle osobních preferencí, což je velmi praktické.

Tato značka a její produkty je oblíbená pro různé modely a příchutě, které lze zakoupit.

SodaStream PENGUIN

V létě Vás určitě potěší nejen chladná sodovka, ale také chutné ovocné nápoje, které si vytvoříte pomocí ovocných náplní.

Součástí přístroje SodaStream PENGUIN jsou 2 elegantní skleněné láhve (0,7 l), ve kterých si voda zachová svoji jedinečnou svěžest a čistotu. Spolu s přístrojem se dodává i bombička CO2 pro přípravu 60 l nápoje. Rozměry přístroje jsou 45 x 12 x 22 cm.

Bombička CO2 se přidělá snadným přišroubováním a je schovaná v těle přístroje. Tento „tučňák“ pracuje na mechanickém principu takže nespotřebuje žádné baterie ani elektrickou energii.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang