Osvěžující limonáda stisknutím jednoho tlačítka

Spotřebiče

V horkých letních dnech určitě přijde vhod nějaký ten osvěžující vychlazený nápoj. A proč chodit do obchodu a kupovat si nápoje po lahvích, když si můžete sodovku nebo limonádu připravit v pohodlí domova během minutky a to navíc ve spoustě příchutí.

Dnes pro vás máme tip na již známý a oblíbený výrobník sodovky SodaStream Crystal ttn/silver. Pokud jej ještě nevlastníte, tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý domácí výrobník sodovky. A proč je tak oblíbený?

Jelikož pracuje na mechanickém principu, tak nejsou potřeba žádné baterie, ani nespotřebujete žádnou elektrickou energii! A co víc, výroba nápoje v domácím výrobníku zanechává až 100 krát menší dopad na životní prostředí, než limonády v lahvích.

Výroba nápoje je velice snadná a rychlá. Láhev naplníte vodou z kohoutku, nasytíte ji CO2 pouhým stisknutím tlačítka a poté ještě můžete přidat sirup podle chuti. Intenzitu nasycení si můžete také zvolit.

Součástí balení výrobníku sodovky SodaStream Crystal ttn/silver je i bombička CO2 s kapacitou na 80 litrů sodové vody a láhev na sodu. V této sadě navíc obdržíte zdarma celkem 24 jednorázových sirupů s různými příchutěmi a dále sirupy na přípravu lahodných koktejlů Margarita, Cosmopolitan, Caipirinha a Gin-Tonic, které mohou oživit nějakou tu domácí party.

S výrobníkem sodovky SodaStream Crystal ttn/silver snadno připravíte spoustu druhů limonád, oblíbíte si jej určitě nejen vy, ale i děti. Navíc je vyroben ve velice atraktivním designu a bude tak hezkým doplňkem vaší kuchyně.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang