Je libo kávy, cappuccina či espressa ?

Spotřebiče

Už dlouho toužíte si vychutnat pěkně krémové kapučíno, nebo espresso s bohatou pěnou či jen překapávanou kávu u které si můžete vybrat požadované aroma kávy, od slabé až po silnou?

Nemusíte chodit do restaurace ani do kavárny a můžete si přitom vychutnat skvělé kapučíno, kávu i espresso pěkně v klidu doma bez čekání až vás někdo obslouží. Vezměte si pohodlné oblečení, nalaďte oblíbený program v televizi a už si jen užívejte příjemné chuti teplého nápoje.

Co vlastně tento kombinovaný kávovar Espresso DeLonghi BCO 261 umí? Tak jen tak zběžně, abyste měli přehled o tom jestli je váš přístoj vůbec zapnutý, tak pro to slouží signalizace provozu přístroje, objem zásobníku vody je dostačujících 1,3litru, samozřejmě DeLonghi BCO 261 má ukazatel množství vody, odnímatelný zásobník vody a trysku na páru. 

Nový držák filtru dva v jednom je vhodný jak pro mletou kávu tak i pro E.S.E. plody (porcovaná balená káva). Díky speciálnímu emulznímu systému se mléko, pára a vzduch perfektně promísí a vytvoří tak bohatou pěnu pro krémové kapučíno. To vše nabízí tento kvalitní kombinovaný kávovar.

Po namáhavém dni v práci si určitě budete chtít zlepšit náladu šálkem dobrého nápoje a přesně v tu chvíli je tu pro vás kombinovaný kávovar Espresso DeLonghi BCO 261.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang