Čerstvé pečivo každé ráno

Spotřebiče

Chleba je jedním z nejvděčnějších jídel, můžete si ho dopřát na snídani, oběd, svačinu i k večeři. Jak ale zajistit, aby byl chleba k dispozici neustále čerstvý a pokaždé jiný? Není nic jednoduššího než si pořídit domácí pekárnu.

Domácí pekárna Sencor SBR 930SS se v porovnání s dalšími pekárnami vymyká především výrazně nízkou cenou, za kterou je nabízena kvalita. Pro pečení Vám bude k dispozici celých 11 různých nastavitelných programů. Co je ale opravdu výjimečné, jeden program speciálně zaměřený jen na vaření džemů a marmelád. S jediným přístrojem tak vytvoříte nejen lahodné pečivo, ale i marmeládu, kterou si můžete rovnou na čerstvý chléb namazat.

Domácí pekárna Sencor SBR 930SS nabízí i užitečnou funkci odloženého pečení, které můžete odsunout až o 13 hodin, takže pokud si budete chtít dopřát čerstvé pečivo hned ráno, můžete ingredience vložit do pekárny ještě předešlý den večer. Teplota se navíc udržuje ještě 60 minut po dopečení, takže pečivo zůstane teplé a křupavé i dlouho potom, co se proces pečení dokončí. Díky své úpravě se pekárna dobře udržuje, formu můžete s klidem nechat mýt v myčce.

Domácí pekárna Sencor SBR 930SS Vám bez jakékoliv námahy upeče výborné pečivo, dokonce si budete moci nastavit požadovanou barvu kůrky – buď světlou, středně tmavou nebo tmavou. Už se můžete začít těšit na všechen ten čerstvý a křupavý chleba.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang