Elektrický kráječ na chleba

Spotřebiče

Také máte rádi čerstvý chléb? Když si ho přinesete voňavý a ještě teplý z pekárny anebo vyrobíte sami doma? Přijdete domů, rychle odhodíte svršky a hurá na tu dobrotu! A najednou hopla, čeká Vás ne úplně jednoduchý úkol. Nakrájet tu teplou baštu na něco co připomíná alespoň plátky. To přeci nejde! Pomalu Vás při tom pomyšlení přechází chuť.

Tak pojďte si to zkusit představit ještě jednou. Přijdete domů, rychle odhodíte svršky…a během chvilky máte chléb nakrájený na ukázkové plátky. Máte totiž doma elektrický kráječ.

Možná si říkáte, že to není nic přelomového, ale divili by jste se, kolik lidí se ještě stále “moří” s ručním krájením čehokoli.  A přitom tady existuje celá řada elektrických kráječů různého vzhledu a funkcí. Dnes jsme si pro Vás připravili krátké seznámení s modelem CF-172 od značky Fagor.

Jednoduchý a především skladný kráječ, který ocení každý, kdo doma šetří místem. Ne všechny kráječe totiž lze sklopit a tím tak drahocenné místo u Vás doma ušetřit. Tento model lze využít spíše pouze pro domácí účely, tudíž provoz přístroje je impulzní a nelze regulovat otáčky.

S kráječem Fagor CF-172 lze nastavit řez v šířce od 0-15 mm. Můžete si tak snadno nakrájet uzeniny, sýry a pečivo přesně tak, jak to máte rádi. Už se nemusíte denodenně rozčilovat, když Vám od sebe nejdou oddělit plátky sýru a to jen z toho důvodu, že jsou tak slabě nakrájené.

Pro snadnou údržbu a mytí lze odejmout motorovou část a zbylé části lze mýt ponořené ve vodě. Zkrátka tu pro Vás máme v nabídce jednoduchého a přitom velice praktického pomocníka do kuchyně a navíc ještě za velice přitažlivou cenu!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang