Kompaktní a přesto výkonný vysoušeč vlasů

Spotřebiče

Hledáte malý, lehký a přesto výkonný vysoušeč vlasů? Přední výrobce kvalitních spotřebičů, společnost Philips, přichází na trh s modelem, který přesně odpovídá těmto požadavkům.

Fén Philips HP 8103 SalonDry Compact je velice kompaktní a tedy Vám při skladování nezabere takřka žádné místo. Také manipulace s ním je, díky nízké hmotnosti, snadná. Přesto svým výkonem 1 400 W Vám umožní vytvořit dokonalé výsledky. Pro vysoušení můžete volit ze dvou rychlostí, dle Vašich aktuálních potřeb. Stupeň I pro šetrné vysoušení teplým a jemným proudem vzduchu, stupeň II pro horký a silný proud pro rychlé vysoušení.

Neodpírejte si dokonalý účes ani na dovolené. Přestože fén Philips HP 8103 SalonDry Compact není složitelný, jeho malé rozměry ho předurčují i k použití jako cestovní fén. Samozřejmostí je vybavení úzkou koncovkou pro směrový proud vzduchu a praktickým očkem pro zavěšení fénu.

Jestliže stále ještě váháte o jeho koupi, přesvědčí Vás jistě svou velmi příznivou cenou a atraktivním elegantním vzhledem v bílo-modré barevné kombinaci.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang