Chladicí box do auta

Auto-moto

Je jaro, blíží se léto a přichází tak nejoblíbenější čas výletů. Součástí každého dobrého výletu je i dobré jídlo a pití. Jak ho ale i v horku udržet chladné a čerstvé?

Pokud je venku moc teplo, je složité si na výletech pochutnávat na takových věcech jako je maso nebo chlazené nápoje. Od teď už pro Vás teplé počasí nebude představovat jedinou překážku chutného stravování.

Jak toho docílíte? Pořiďte si chladící box! Když už si samozřejmě nějaký budete kupovat, sáhněte rovnou po nějaké opravdu kvalitním. Přesně takovým je chladící box Compass 07121 LED s objemem 25 litrů.

Chladící box  Compass 07121 LED, 25 litrů vyhoví i nejnáročnější uživatelům. Vzhledem k 25 litrovému objemu pojme pokrmy na celý den i pro větší rodinu nebo skupinu přátel. Opravdu výjimečným rysem tohoto chladícího boxu je displej, který zobrazuje teplotu uvnitř boxu.

Box je v modré barvě a ovládací panel je v češtině. Zástrčku 220/12V prostě jen strčíte do zásuvky auta a můžete chladit.

Ať už si na výletech autem chcete pochutnat na ledově vychlazených nápojích nebo jakýchkoliv potravinách, které je lepší jíst chladné a čerstvé, chladící box  Compass 07121 LED, 25 litrů za vás vše vyřídí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang