Chladnička mini Ardes TK 45/F3 – i v autě si dopřejte chlazené nápoje

Spotřebiče

Pařák v autě je snad ten nejvíce nepříjemný pařák, co může být. A chytnete-li navíc zácpu na silnici, je to někdy skutečně na facku. Ovšem nezoufejte a neničte si nervy v situacích, které jdou řešit. Pořiďte si chladničku mini Ardes TK 45/F3 a dopřejte si osvěžení i v náročných silničních podmínkách.

V létě se může v automobilech teplota vyšplhat hodně vysoko. O to víc je důležité dodržovat pitný režim. Ovšem teplé pití, které vozíte hodiny v autě jistě příliš neosvěží a ani nechutná. Pít je ovšem důležité a tak vám doporučujeme pořídit si chladničku do auta. Ano, skutečnou chladničku, ovšem upravenou tak, aby vám v autě nepřekážela a plnila skvěle svou funkci. Taková je chladnička mini Ardes TK 45/F3. Její velikost je dostačující pro vychlazení například tří 1,5 litrových PET lahví. Dobře poslouží také pro uchování v chladu drobných potravin pro možnost svačinky kdykoliv budete potřebovat bez omezování.

Chladnička mini Ardes TK 45/F3 je samozřejmě vybavena odpovídající 12 V zástrčkou do auta. Na první pohled na ní zaujme velmi vyvedený “melounový” design. Je prostě ideální pro různé příležitosti, nejen do auta. Skvělé využití najde také při campngu nebo také v kanceláři.

V kategorii auto-příslušenství si v našem obchodě můžete vybrat tak další praktické výrobky, které vám dobře poslouží na cestách. Neváhejte a navštivte naše stránky.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang