Chladnička vykládaná křišťály Swarovski

Spotřebiče

Zařizujete si kuchyni, hledáte správné vybavení, které by dodalo ten správný výraz luxusu Vaší moderní lince, nemůžete ale najít žádnou chladničku, která by splňovala Vaše požadavky? Potom budete ohromeni americkou chladničkou LG GC-P217LCAJ!

Tato výjimečná chladnička v dynamické tmavorudé barvě s elegantním vzorem květin se pyšní madly vykládanými křišťály Swarovski, které zajisté upoutají pozornost každé návštěvy. Americká chladnička LG GC-P217LCAJ je samozřejmě nejen krásná, ale úměrně své osobitosti nabízí i nepřeberné množství funkcí.

Při svých večírcích určitě využijete domácí bar s funkcí Soft-touch, díky níž si můžete brát drinky přímo bez otevírání dveří a zároveň můžete do svých nápojů používat led z automatického výrobníku ledu. S touto chladničkou nebudete mít téměř žádnou práci, díky antibakteriální úpravě se nemusíte bát žádných nepříjemných pachů, chladnička i mraznička se navíc samy automaticky odmrazují, Váš nový pomocník Vám tak přinese jen radosti a žádné starosti.

Celkový užitný objem o velikosti ohromujících 516 litrů Vám zaručí, že i ten největší nákup zůstane dlouhodobě chutný a čerstvý. Pokud rádi jíte zdravě a saláty jsou u Vás na denním pořádku, bude pro Vás nezbytou pomůckou zásuvka na zeleninu s funkcí Moist BalanceTM, která udržuje ideální vlhkost potravin po celou dobu skladování. Samozřejmostí je nízká hlučnost a energetická třída A.

Pokud tedy hledáte exkluzivní doplněk s mimořádným vzhledem a přitom vynikající funkčností, chladnička LG GC-P217LCAJ je to, co hledáte! Svým nevšedním vzhledem zajisté splní všechny Vaše představy o té pravé ozdobě kuchyně, tak neváhejte a nechte tohoto přepychového pomocníka, ať zkrášlí Vaší kuchyň.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang