Chovatelské potřeby

Dílna, stavba a zahrada

Pokud vlastníte nějakého domácího mazlíčka, zajisté pro něj chcete jen to nejlepší. Tento chlupatý člen rodiny má určitě nejraději hraní a pohodlné válení. U nás si můžete zakoupit chovatelské potřeby, díky kterým bude váš mazlíček v maximálním pohodlí. Tyto chovatelské potřeby se hodí zejména na zahradu, chatu či chalupu, ale je možné je umístit i do místností. Je jen na vás, na kterém místě necháte vašeho malého kamaráda odpočívat. Kategorie chovatelské potřeby obsahuje výrobky značky Coleman.

Jaké chovatelské potřeby nabízíme?

Celá rodina má teplé místo ke spaní, všem je teplo a na nikoho neprší. Zvířecí miláčkové rodin si také zaslouží své pohodlí a naše chovatelské potřeby to skutečně umožňují. Stan pro kočičky Coleman je to pravé na chalupu, na dovolenou s rodinou nebo na zahradu. Tento stan je vyroben z nepromokavého materiálu a je zmenšenou kopií normálního stanu pro člověka. Stan se dá popřípadě využívat jako zahradní stínítko.

Kategorie chovatelské potřeby ovšem nabízí i další zajímavé produkty. Jako další z nich můžeme uvést skládací lehátko Coleman, které je vyrobeno z polyesteru. Toto lehátko má odnímatelný potah, takže se dá jednoduše strčit do pračky a vyprat. Silná ocelová konstrukce je určena pro zvířata o hmotnosti až do 13 kg. Lehátko ochrání vašeho mazlíčka proti chladné, špinavé či mokré zemi.

Velká či malá nafukovací podložka pro zvířata je dalším skvělým výrobkem z kategorie chovatelské potřeby. Tato podložka se dá snadno přenášet, prostě jí vyfouknete a je to. Můžete ji tedy sebou vozit na dovolenou, na návštěvu ke známým či kamkoli jinam. Odnímatelný povlak umožňuje snadnou údržbu, lze ho totiž prát v pračce. Podložka je určena pro zvířata o hmotnosti do 29kg. Kolem podložky je podhlavník, který zajišťuje skutečně maximální pohodlí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang